Svet

V Hrastniku bodo gradili nov, modernejši dom za ostarele

Hrastnik, 23. 03. 2021 16.20 1 min branja 0

Dom starejših Hrastnik -1

V Hrastniku imajo razlog za veselje. Župan in direktor doma starejših občanov sta namreč z ministrom za delo Ciglerjem Kraljem podpisala pismo o nameri za gradnjo novega, modernega doma starejših. Trenutni je namreč v zelo slabem stanju, saj je bil to včasih dijaški dom in sploh nima prave infrastrukture. To se je pokazalo predvsem v lanskem letu, ko je bil prav hrastniški dom starejših žarišče koronavirusa, tudi zaradi slabe infrastrukture. Delo naj bi začeli v roku enega leta, konec gradnje pa načrtujejo za leto 2023.

Koronavirus pasica nova
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763