Svet

V Mariboru slavnostno otvorili sosesko s 400 javnimi najemnimi stanovanji

Maribor, 27. 09. 2022 18.45 1 min branja 0

thumbnail

Če si luksuznega stanovanja ne morete privoščiti, in najbrž si ga redko kdo lahko, pa so tu tudi najemniška stanovanja. V Mariboru so pod Pekrsko gorco slavnostno otvorili novo zgrajeno sosesko s 400 javnimi najemnimi stanovanji. Zgrajena so pod okriljem Stanovanjskega sklada Republike Slovenije, so energetsko varčna, zato bodo stroški, obljubljajo investitorji, zelo nizki. Najemnina pa tudi. Približno pet evrov na kvadratni meter. Komu vse bodo namenjena in po kakšnem ključu jih bodo razdeljevali?

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763