Tujina

V Montrealu v polfinalu le nosilke

Montreal, 22. 08. 1998 11.11 1 min branja 0

image (28)

Teniške igralke so na turnirju v Montrealu (nagradni sklad 926.000 dolarjev) sinoči odigrale dvojni spored, saj so organizatorji najprej izpeljali tri dvoboje osmine finala, ki so bili prejšnji dan preloženi zaradi dežja, nato pa še vsa četrtfinalna srečanja. Najbolje se je odrezala tretja nosilka Španka Arantxa Sanchez Vicario, ki je najprej premagala Francozinjo Natalie Tauziat, v polfinale pa se je uvrstila z zmago nad rojakinjo, peto nosilko Conchito Martinez s 6:3, 6:4.

V polfinale sta se uvrstili tudi prva in druga nosilka, Švicarka Martina Hingis in Čehinja Jana Novotna. Švicarka je premagala Francozinjo Sandrine Testud s 7:6 (7:3), 3:6, 6:4, Novotna pa Španko Magui Serna z 2:6, 6:1, 6:1. Četrta nosilka Američanka Monika Seleš je ugnala Nemko Anke Huber s 6:3, 6:4. V polfinalu se bosta pomerili Seleševa in Hingisova ter Sanchezova in Novotna.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763