Svet

V vzorcu kebaba odkrili salmonelo

Poznanj/Ljubljana, 07. 02. 2019 18.49 1 min branja 0

Poljska

Kar nekaj dni se tudi v Sloveniji ukvarjamo s poljskim mesom, a mesa iz sporne klavnice v Sloveniji ni bilo. Inšpektorji za hrano so sporočili, da so v nekaterih lokalih, kjer ponujajo kebabe, odkrili meso, okuženo s salmonelo. Obiskali smo poljsko mesto Poznan, nedaleč stran od mesno-predelovalnega obrata Efes-Pol, od koder je meso za kebab, okuženo s salmonelo, prišlo tudi v Slovenijo.

Več videovsebin
  • Iz SVETA: V poljskem obratu Efes-Pol grozili ekipi oddaje Svet
    03:08
    Iz SVETA: V poljskem obratu Efes-Pol grozili ekipi oddaje Svet
  • Iz SVETA: Vzorčenje mesa
    03:53
    Iz SVETA: Vzorčenje mesa
  • Iz SVETA: Pogovor s Petrom Rasporom
    03:23
    Iz SVETA: Pogovor s Petrom Rasporom
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763