Tujina

Velika nagrada Nemčije v motociklizmu

Hohenstein-Ernstthal, 18. 07. 1999 16.50 1 min branja 0

image (28)

Američan Kenny Roberts je zmagovalec motociklistične dirke za veliko nagrado Nemčije v kraljevskem razredu. Drugo mesto je osvojil Španec Alex Criville, tretje pa Japonec Norik Abe.

V točkovanju za svetovno prvenstvo s 174 točkami še vedno prepričljivo vodi Criville, Roberts se je s tretjo zmago v sezoni učvrstil na drugem mestu (127), tretji pa je Japonec Okada, ki je zbral 113 točk.

V kategoriji do 250 kubičnih centimetrov je zmagal Italijan Valentino Rossi (aprilia) prevzel vodstvo v skupnem seštevku svetovnega prvenstva v tej sezoni (165 točk).

Doslej vodilni Japonec Tohru Ukava (honda) je padel in je sedaj drugi (147). Drugi je bil Italijan Loris Capirossi, tretji pa Nemec Ralf Waldmann.

V kategoriji do 125 kubičnih centimetrov pa je prvič letos slavil Italijan Marco Melandri (honda). Drugi je bil Španec Emilio Alzamora (honda), tretji pa Italijan Lucio Cecchinello (honda).

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534