Svet

Otroško veselje in razigranost ponovno napolnila šolske prostore na Goriškem

Nova Gorica, 09. 02. 2021 18.18 1 min branja 0

Šola

Najmlajši na Goriškem so se po oktobru prvič vrnili v vrtce in šolske klopi. Iskreno veselje so čutili tako otroci kot njihovi starši in učitelji ter vzgojitelji v vrtcih. Učitelji so bili celo bolj neučakani, kot so običajno ob prvem septembru, zato so nekateri najmlajšim pripravili posebna presenečenja. Kljub daljši odsotnosti in strogemu upoštevanju ukrepov je bilo ponovno srečanje z vrstniki čustveno in razigrano. Vračanja v normalnost in ponovnega prihoda na delovno mesto pa so se razveselili tudi drugi zaposleni v vzgoji in izobraževanju.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763