Tujina

65-letnik po sporu z otroki prijel za zračno puško in nanje streljal

Zagreb, 23. 06. 2026 11.41 pred 5 urami 1 min branja 9

Metki za zračno puško

Zagrebška policija je aretirala 65-letnika, ki je v ponedeljek z zračno puško streljal proti trem otrokom. Pri tem je enega od otrok zadel v nogo, rano so oskrbeli v zagrebškem kliničnem centru. Drugi otroci niso bili poškodovani.

Kot poroča Net.hr, se je v ponedeljek v Zagrebu zgodil incident, v katerem je bil lažje poškodovan otrok. 65-letni moški naj bi po sporu s tremi mladostniki zvečer poprijel za zračno puško in streljal na trojico. Enega od otrok je pri tem zadel v nogo.

Poškodovanega mladostnika so prepeljali v zagrebški klinični center, kjer so ugotovili, da je utrpel lažje telesne poškodbe. Drugi otroci niso bili poškodovani.

Policisti so osumljenca aretirali in odpeljali na policijsko postajo.

Izredne razmere v Mostarju, plameni še vedno goltajo deponijo

Pet moških vdrlo na stranišče, jo porezalo in brutalno posililo

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI9

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

bronco60
23. 06. 2026 17.33
Se spomnim pred časom, kako so barabini dolgo časa izivali in nagajali starejsemu človeku, dokler mu ni počil film in začel streljati z pravimi naboji, eden sedi na invalidskem vozičku. Je bilo vredno, ne,ni bilo,ampak ...
Slavko BabIč
23. 06. 2026 17.04
po zračni puški na 20 metrih je na koži samo en rdeč pik! kaj pa ukrajinci in rusi, ki se vojskuje za jenkije z resnim strelivom????
Kranjski domoljub
23. 06. 2026 16.06
Sigurno jih ni brez veze
Rafael Kramar
23. 06. 2026 15.05
Oskrbeli rano od zračne puške...?! Da ne bo statusa Veterana domovinskog rata dobil...
Uporabnik1921539
23. 06. 2026 14.51
zagotovo so se samo za roke drzali in mrmrali izstevanko in tipu se je nenadoma odpeljalo.Pa tako pridni zlati soncki
Grande cojones
23. 06. 2026 13.15
Mulci so dobili SAMO opozorilo. Nekdaj si še doma eno fasal od fotra ko je izvedel resnico, kako smo bili barabinski.
cekinar
23. 06. 2026 14.32
ja,se spomnim ko smo kje"rabutali",smo vedno bili obenem tudi tarča za zračno puško.
Thor78
23. 06. 2026 12.18
Sončki so lahko veseli, da je prijel samo za zračno.
devlon
23. 06. 2026 12.14
a kar iznenada se je razjezil? Bi rekel, ja...
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763