Tujina

Letališče v Strasbourgu evakuirali zaradi grožnje z bombo

Strasbourg, 04. 03. 2020 16.57 1 min branja 0

Potniki na letališču.

Na letališču v Strasbourgu so danes prejeli grožnjo z bombo, zaradi katere so evakuirali potnike in uslužbence. Odpovedali so dva poleta, več so jih preložili, so sporočili z letališča.

Potniki na letališču.
Potniki na letališču.
FOTO: Dreamstime

Na letališču, ki leži približno 15 kilometrov zahodno od mesta, so dopoldne prejeli elektronsko sporočilo, v katerem je pisalo, da je na letališču podtaknjena bomba. 350 ljudi, ki so bili takrat tam, so evakuirali, letališče pa preiskali.

Zaradi grožnje so odpovedali poleta v München in Toulouse, polete v Lyon, Nico, Amsterdam in Nantes pa so preložili, so še sporočili z letališča.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763