Tujina

Na Hrvaškem našli mrtvega priljubljenega poljskega vplivneža

Zagreb, 12. 05. 2026 16.51 1 min branja 28

Nikodem Czyżewski - Lil Narcyz

Hrvaška policija je po večtedenskem iskanju potrdila smrt 23-letnega poljskega ustvarjalca vsebin Nikodema Czyżewskega, ki je bil javnosti znan pod imenom Lil Narcyz. Uradna preiskava o okoliščinah dogodka trenutno še vedno poteka.

23-letnega poljskega youtuberja Nikodema Czyżewskega, znanega pod umetniškim imenom Lil Narcyz, so našli mrtvega na Hrvaškem. Novico o njegovi smrti je po uradni identifikaciji potrdila policija iz poljskega mesta Gliwice, poroča Net.hr.

Z družino je bil nazadnje v stiku 8. aprila, ko je zaradi dela pripotoval na Hrvaško, nato pa so izgubili vsako sled. Konec aprila so ga prijavili kot pogrešanega, policija pa je po večtedenski preiskavi sporočila, da so našli njegovo truplo.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Vzrok smrti za zdaj še ni znan, preiskava še poteka. Czyżewski je bil na platformi YouTube zelo prepoznaven, saj je imel več kot 450.000 naročnikov, njegovi videi pa so dosegali milijonske oglede. Leta 2021 se je umaknil z interneta.

  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 2
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 3
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 4
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 5
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 6
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 7
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 8
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 9
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 10
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 11
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 12
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 13
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 14
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 15
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 16
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 17
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 18
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 19
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 20
KOMENTARJI28

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Con-vid 1984
13. 05. 2026 09.40
Upam, da je bil polno cepljen, sicer bi bil težji potek
Finfer
13. 05. 2026 09.25
tako končajo razni samoimenovani nepomembni vplivneži in vplivnice in samoimenovani nepomembni cryptomilijonarji in za njimi ne ostane popolnoma nič samo prazna praznina kot da ne bi nikoli obstajali!
Bagzii
17. 05. 2026 12.39
Mhm, za tebos bo ostalo kaj več? To je nekakšno pravilo "tako končajo razni". Al ti je to coping mechanism ker sam delaš v 4 izmehnah?
Grande cojones
13. 05. 2026 08.19
Na mene vpliva samo žena in še to težko! Tako imenovani vplivneži pa spadajo v razred psihično motenih oseb (beri iščejo samega sebe).
shift
13. 05. 2026 08.56
točno to,...velika večina tistih ki pritisne "sledi" nekateri osebi ji "sledi" samo zaradi tega, da firbca...brez nikakršnega vpliva..tako da ti vplivneži počnejo norčije in opičije zgolj zaradi tega ker mislijo koliko so priljubljeni. v resnici niso. ljudje jih klikajo da se jim nekaj pač prikazuje na telefonu...ali so to živali, nesreče, ali pa ljudje ki se slikajo...
Ančo
13. 05. 2026 08.13
Prepozno ampak pred smrtjo je ugotovil kako nizkotno je delo nekega vplivneža. Jaz upam in verjamem da se bo nekoč tudi to "vplivništvo" končalo. Ker ne naredi nič dobrega le slabo...
Bebo2
12. 05. 2026 21.34
štrekeljc
12. 05. 2026 21.26
ESPRESSO, iz radovednosti sem si na YT ogleda nekaj njegovih prispevkov. Nekaj tako brezveznega še nisem videl. Kar je objavljal, ni delo, ampak zmazek.
Slash
12. 05. 2026 20.26
Kar tako ni poginil...
JanezNovak13
13. 05. 2026 09.56
@/: poginil?
jutri bolje bo
12. 05. 2026 19.21
Ni važno kaj je ima pa sigurno koga, ki ga ima rad. Mamo, očeta... o tem pomislite, predno pisete vaše umotvore.
slayer2
12. 05. 2026 19.18
En narcist manj!!!
r h
12. 05. 2026 19.13
Ah kaj čmo, velika izguba za človeštvo, a ne.
blef
13. 05. 2026 09.32
Za njegove starše sigurno.
mungus
12. 05. 2026 19.12
rudar,zidar,mehanik,.....hm...vplivnež....nič čudnega da ga ni več....
2fast4
12. 05. 2026 19.03
Telem fantkom je potrebno dati v roke kramp pa lopato, da bo postali pravi vplivneži ne vplivnice...
špaget
12. 05. 2026 21.53
Spomni se na tale stavek jutri, k se boš v gužvi peljal na šiht
cecen
12. 05. 2026 18.58
Prav zanima me (v bistvu ne ampak nekako sem moral začeti vprasanje), koliko od tistih 450k sledilcev je kdaj slišalo za npr. Alberta Einsteina, Kolumba, Homerja...? Ker sem prepričan, da bi med njimi našel 45 (torej vsaj 1 promil) takih , ki bi lahko v svetu naredili neko spremembo, nekako dejansko vplivali na potek zgodovine naše civilizacije... Ampak jim za 5 minut slave nekdo napumpa možgane z bedarijami in je konec mojih iluzij o genijih. Do takih vplivnežov nimam pretirano veliko sočutja, čeprav mi je žal za njegove starše. PS: to kar beremo je v zadnjih letih postala stalnica; vplivneži , kriprotrgovci...ljudji,ki jih povezujemo z veliko denarja ker se predstavljajo kot take, so radi tarča raznih mafijcev.
Dr.Rugelj
12. 05. 2026 18.47
Vplivnež ?...naj mi eden razloži kaj je dotični naredil dobrega za svet,ljudi,...kaj je bila njegova dodana vrednost. Razen, da ti vplivneži objavljajo bedarije na kubik,...
KaiC
12. 05. 2026 19.29
Objavljanje bedarije na kubik.. torej, tako kot ti in preostali ljudje v komentarjih, ki niso sposobni kančka empatije za sočloveka in njegove bližnje?... Vsi kažete s prsti na vplivneže, češ, "kako slabi ljudje so to". Pa a ste se pogledali ti in tebi podobnim, v ogledalo? Poglejte kakšen odnos imate do drugih... sramota.
Emyy
12. 05. 2026 18.15
Težak je ta poklic “vplivnež”
Komentator aligator
12. 05. 2026 18.01
Ogrožena vrsta ti vplivneži.
PridiNaVIDMAX
12. 05. 2026 17.50
Največji problem teh kvazi vplivnežev je, če so levosučni fanatiki, da potem širijo svoj strup na druge. Za njega pa drugače prvič slišim.
london1982
12. 05. 2026 17.55
enak problem so desnosučni, ki širijo svoje oslarije, ter jih moti woke agenda
KaiC
12. 05. 2026 19.30
Kaj pa če bi se strinjali, da ni problem niti leva niti desna ideologija, ampak fanatizem nasploh? To, da kažete s prstom na drugo stran, do svoje pa niste kritične, kaže bolj na vaš fanatizem...
NeNebinarni
12. 05. 2026 17.39
Vplivnež... Nekaj je ta tej besedi, kar v meni prepreči vsakršno sočutje.
Perivnik
12. 05. 2026 18.15
Ne ravno "vsakršno sočutje", vendar veliko veliko previdnost.
rzui
12. 05. 2026 17.13
ZDAJ JE VPLIVEN SPLOH
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763