Tujina

Na maturantskem izletu v Pragi umrl hrvaški maturant

Praga, 01. 04. 2023 17.25 1 min branja 12

Turisti v Pragi

S Hrvaške poročajo o tragičnem dogodku. Dijak srednje šole iz hrvaške Istre je umrl na maturantskem izletu v Pragi. Okoliščine dogodka še niso jasne.

Kot poroča HRT, se je tragedija v prestolnici Češke, v kateri je umrl maturant iz srednje šole s hrvaške Istre, zgodila danes ponoči. Okoliščine smrti še niso jasne, lokalna policija je izvedla preiskavo in ogled dogodka. Kot neuradno pišejo hrvaški mediji, naj bi dijak padel z velike višine. Nikoli naj ne bi bil problematičen, še poroča Index.hr. 

Turisti v Pragi
Turisti v Pragi
FOTO: Shutterstock

Kot je povedal ravnatelj šole Mate Balot Krešimir Bronić, je maturant v Pragi na žalost umrl, a več informacij javnosti ne more posredovati, saj še vedno čakajo poročilo češke policije. Dodal je, da se kot ravnatelj šole počuti zelo slabo. Izrekel je sožalje družini in poudaril, da so vsi delavci šole v šoku. 

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1414