Golf

Watney in Stanley podpisala! Bo naslednji Rors?

Kalua, 02. 01. 2013 14.54 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Najboljši golfist minule sezone, Severni Irec Rory McIlroy, utegne do konca tedna skleniti dolgoročno mega pogodbo z ameriškim opremljevalcem.

S turnirjem serije PGA se na Havajih začenja tekmovalno leto 2013, pred začetnim udarcem v novem tekmovalnem letu pa najboljši sklepajo pogodbe z novimi pokrovitelji in opremljevalci, ki jih bodo spremljali v naslednjih letih. Prva, ki sta našla novega opremljevalca sta Nick Watney in Kyle Stanley – pred tem sta bila podobno kot Rory McIlroy zvesta Titlest/FootJoyju – kot vse kaže pa je vse skupaj le uvertura v tisto kar sledi.

Kyle Stanley
Kyle Stanley FOTO: Reuters

Do konca tedna naj bi namreč mega pogodbo z ameriškim opremljevalcem sklenil najboljši golfist minule sezone, Severni Irec McIlroy. Omenjeni naj bi namreč konec tedna že bil novi član Nikeove ekipe, koliko bo zaslužil z dolgoročno pogodbo pa je še naprej poslovna skrivnost. Ob tem dodajmo, da bi omenjeni pogodbo najverjetneje že podpisal, a se je nepričakovano znašel v težavah z drugim opremljevalcem, tistim, ki skrbi za njegova oblačlila.

  • Komplet za igrivo učenje
  • Šolski koledar
  • Šolski nahrbtnik
  • Beležka s puhastim videzom / Svinčnik s čopki
  • Šolska peresnica
  • Šolska torba
  • Namizna svetilka
  • Pisala z gelom
  • Vodene barvice
  • Zvezek A4
  • Otroška budilka
  • Izbor čopičev
  • Peresnica
  • Otroški nahrbtnik
  • Šestilo / komplet za geometrijo