Pop in

Pamela postala Američanka

Los Angeles, 13. 05. 2004 00.00 1 min branja 0

Pamela Anderson (Foto: Reuters)

Živahna lepotica in filmska igralka Pamela Anderson je postala ameriška državljanka, da bi, kot je dejala, lahko volila na novembrskih predsedniških volitvah.

V Kanadi rojena 36-letna igralka je v sredo zvečer uspešno opravila test za pridobitev državljanstva.

Pamela Anderson (Foto: Reuters)
Pamela Anderson (Foto: Reuters)
FOTO: Reuters

Nekdanja soproga rock zvezdnika Tommyja Leeja je tudi dejala, da se ne namerava odreči kanadskemu državljanstvu. "Čutila sem, da je zelo pomembno, da postanem ameriška državljanka, da bi lahko volila v Združenih državah Amerike," je povedala nekdanja zvezdnica televizijske nanizanke Baywatch in dodala, da nima namena opustiti kanadskega državljanstva, saj je zelo ponosna, da je Kanadčanka.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763