Bojan Cvjetićanin je zadnje dni užival na zasluženem dopustu na sončni Tajski. Da je odpotoval v Azijo in da so mu pri odkrivanju novih delov sveta družbo delali prijatelji iz benda in Kaarija, je razkril na družbenih omrežjih.
Priljubljeni pevec skupine Joker Out je po prihodu v domovino delil nekaj utrinkov svojega potovanja. Na nekaterih fotografijah pozira sam, spet na drugih je v družbi prijateljev iz benda in finskega pevca, prav na vseh pa je vidno, kako zelo se je sprostil in se zabaval na potovanju. Po eni od fotografij sodeč se je odločil tudi za nego nohtov v kozmetičnem salonu, užival v kulinaričnih dobrotah in hladnem pivu ter se spustil po jeklenici nad košatim tropskim gozdom.
Z objavo ni le razkril, kje se je potepal, temveč je močno razveselil tudi številne svoje oboževalke. Simpatični pevec se lahko pohvali z natrenirano postavo, zato je objavil nekaj fotografij, na katerih pozira samo v kopalkah.





























































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.