Domača scena

Največji pritisk si ustvarja sama

Ljubljana, 13. 04. 2018 08.29 2 min branja 0

Natalija in Miha

Nekdanja vrhunska športnica Natalija Gros, ki je v plesnem šovu Zvezde plešejo dokazala, da obvlada plesne korake, je zadnjo nedeljo prvič dobila tudi večjo kritiko. A to je ni zlomilo, saj si je kritike želela. Z Natalijo smo govorili na enem od zadnjih treningov ... 

Natalija Gros je v zadnji oddaji dobila prvo večjo kritiko. 
Natalija Gros je v zadnji oddaji dobila prvo večjo kritiko. 
FOTO: Bor Slana

Očarljiva Natalija Gros priznava, da je kritike v zadnji oddaji niso prav nič zmotile, ravno obratno. "Prav vesela sem bila strokovnih komentarjev Katarine in Andreja kot tudi tega, da so nagradili za plesni napredek predvsem Sanjo in Gorko. Iz srca jima privoščim. Je pa vsekakor vedno lepo dobit pohvale in lepe ocene sodnikov... morda spet ze ta konec tedna," je z nasmeškom povedala Natalija, ki pravi, da na kritike gleda predvsem kontruktivno. "Katarini sem se zahvalila predvsem zato, ker sem takih komentarjev že od vsega začetka oddaj pogrešala. Lepo je, ko te hvalijo, a vedno ostajajo rezerve k se večjemu napredku, in za to so potrebne tudi konstruktivne kritike, konentarji. In tokrat sem jih dobila in jih že s pridom uporabljam na treningu. Vem pa tudi, da sem sambo dobro odplesala, da sem v tem kratkem času iz sebe iztisnila maksimum, tako plesno kot karakterno."

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.



Natalija je v zadnji oddaji odplesala sambo, za katero Andrej Škufca pravi, da je prvi resni preizkus vsakega plesalca. "Samba je bila do sedaj meni tehnično najtežja. Kot rečeno, mi res ni v krvi to gibanje z boki, na tak način kot je v sambi ter ta tipičen 'bounce'. Sem pa ponosna nase, kako sem jo odplesala glede na kratek čas," je še dodala Natalija, ki ima tako vzpodbudo za naprej.

Od vsega ji je najbolj pomembno, da v nedeljskih nastopih uživa.
Od vsega ji je najbolj pomembno, da v nedeljskih nastopih uživa.
FOTO: Bor Slana

"Od vsega mi je najbolj pomembno, da v nedeljskem nastopu uživam, da sem tam zase, za svojo dušo, da odplešem s srcem in da dam od sebe vse kar lahko v danem trenutku. In do sedaj mi je zelo dobro uspelo, upam da bo šlo tako še naprej," je še dodala Natalija, ki pravi, da si največji pritisk večinoma ustvari sama. "A iz športih izkušenj točno vem kdaj se to zgodi in glede na to, da je moj namen v tem šovu plesat najprej zase, za svojo dušo, veselje, zabavo ter nato še za gledalce, ki me podpirajo in z veseljem spremljajo najin ples, mi uspeva, da se tem pritiskom in pričakovanjem ne pustim in poskušam kar se da najbolj uživat v tem trenutku."

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763