Domača scena

Solze, evforija in polne Stožice: Jakov Jozinović navdušil slovensko občinstvo

Ljubljana, 09. 05. 2026 09.39 2 min branja 49

Jakov Jozinović navdušil v Areni Stožice

Jakov Jozinović je s svojim čustvenim nastopom popolnoma očaral slovensko občinstvo. Rekordno razprodane Stožice so dihale kot eno, skromen mladenič iz hrvaških Vinkovcev pa ni mogel skriti svojega navdušenja in je med koncertom večkrat potočil solze. Na odru največje slovenske dvorane se mu je pridružil tudi poseben gost, frontman skupine Joker Out, Bojan Cvjetićanin.

Jakov Jozinović je včeraj ponovno navdušil slovensko občinstvo. S svojim čustvenim nastopom je ogrel razprodane Stožice, za katere so Slovenke in Slovenci nemudoma pograbili vstopnice. Parter je bil namreč razprodan v pičlih dveh minutah, v eni uri pa je pošlo 10.000 vstopnic. Ravno zaradi tako velikega zanimanja pa bo na odru največje dvorane naše dežele v sklopu svoje turneje Ja za čuda letim ponovno nastopil tudi nocoj.

Med turnejo so se mu na odru večkrat pridružila velika imena balkanske scene, kot so Džejla Ramović, Matija Cvek, Željko Samardžić, Nina Badrić, Silente in Jelena Rozga, slavnostni gost večera v prestolnici pa je bil frontman skupine Joker Out, Bojan Cvjetićanin. "Samo ljubezen, brat, hvala ti!," se je Jozinoviću po spektaklu na družbenem omrežju zahvalil Cvjetićanin.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Mladenič iz hrvaških Vinkovcev, ki mu je večkrat uspelo razprodati največje koncertne dvorane v Beogradu, Sarajevu, Zagrebu in tudi v Sloveniji, še preden je izdal svojo prvo avtorsko pesem, je sicer znan po svoji skromnosti. "Eksplozije svoje kariere in vsega, kar se mi dogaja, ne dojemam povsem dobro. Gre za res veliko stvar, ki se mi je zgodila tako zelo hitro. Nihče, niti jaz pri svojih dvajsetih letih, se tega ne more v polnem zavedati. Skušam pa čim bolj uživati v tem in še naprej živeti na tem valu," nam je pred kratkim zaupal pevec.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Svojih čustev tako ni skrival niti včeraj, ko je v prestolnici večkrat potočil solze in se z obilo hvaležnosti zahvalil vsem, ki ga podpirajo. "Prvič v življenju sem nastopil v Areni. Ljubljana, KAJ JE TO BILO?!?!? Hvalaaaaaa," je posnetku včerajšnjega večera pripisal pevec.

"Ne morem verjeti, da smo uspeli razprodati tako veliko dvorano v vaši državi. Še naprej imam veliko strahospoštovanje do te dvorane, v resnici me je skrbelo, če bo dovolj zanimanja. Kot kaže, je, tako, hvala bogu! Izjemno se veselim, komaj čakam. To bo koncert, ki se bo vpisal v zgodovino," nam je pred kratkim še zaupal Jozinović.

  • naslovnica   junij
  • Prenosna klimatska naprava
  • Balkonsko pohištvo
  • Žar na oglje
  • Ventilator
  • Sup
  • Robotska kosilnica
  • Plinski žar
  • Montažni bazen
  • Masažni bazen
  • Lounge pohištvo Deia
  • Inverterska klimatska naprava
KOMENTARJI49

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Nekjenasredi
10. 05. 2026 11.06
Nikoli niste nič dosegli v lajfu in komentirate 20letnega fanta, ki živi svoje sanje :) luzerji ! To kar je Jakov s svojim srcem , karizmo in željo po prebujanju dobrega v ljudeh dosegel, nima nič s tem, da je Hrvat, da je bel ali črn, to je samo odlična vzhoja starše! Vas so pa vaši starši naučil da iz kauča komentirate hudobijo, nevoščljivost,... sem 53 let star in hvala bogu da nam je poslsl Jakova🤗. Vi pa počite od zavisti!
Amenhotep
10. 05. 2026 09.02
Če tujci v neki državi takole napolnijo koncert, potem bi moral za državo biti to velik alarm.
Valkidžija
10. 05. 2026 08.59
Slovensko občinstvo???
a.kralj1994
10. 05. 2026 08.46
kdo so to??? sami jugov.ići...
Samo-ne-rdeci
09. 05. 2026 21.34
Jugovina.
Delavec_Slo
09. 05. 2026 21.21
Bruh kdo je to?
Magnetek
09. 05. 2026 19.21
Kdo je to?
natas999
09. 05. 2026 18.25
tapravi skup,kaj pa maljevac???
smajser1
09. 05. 2026 17.36
Sami naši
s6t6n6s
09. 05. 2026 16.37
itak zdej vsi sm hodjo špilat k je pr nm več t spodnih k pa dol
Prelepa Soča
09. 05. 2026 16.11
pomota... slovenske državljane od dole... jaz pojma nimam, kdo je ta tip in tudi okoli mene nihče....
Brezbesed80
09. 05. 2026 16.07
Prvič slišim za njega....no ja, očitno nisem na tekočem z novodobnimi artisti.... Sem bolj Siddharta in BFM fan....
ThorStorm666
09. 05. 2026 15.39
Koga zanima neki balkan
Uporabnik1935308
09. 05. 2026 18.06
Iz kje pa si ti? Balkanec si, tako kot oni malo bolj južno.
Naiskreni
09. 05. 2026 21.57
balkan nima alp..
bb5a
09. 05. 2026 15.24
Cenene stvari so hitr razprodane...
Givmi5
09. 05. 2026 15.13
Odiot, občinstvo pa še večje. Nek jutuber al kdo je že, navdušuje množice, pa niti peti ne zna. Kam smo prišli .. Bill Gates že ve ..
Dragica Cegler
09. 05. 2026 14.57
En jos v Stopičah,pa pol Ljubljane tam,pol pa toliko gneva na Stevanovica.
Anion6anion
09. 05. 2026 14.51
En Hrvat napolni Stožice sam. Modrijani pa morajo zraven pripeljati se 300 nastopajočih pa se ne uspejo napolnit dvorano. Toliko o popularnosti modrijanov in tistega nemogočega švab a
windskiper
09. 05. 2026 14.49
me veseli, da nisem edini ki ne pozna tega pacienta
Uroš
09. 05. 2026 14.29
kdo je to?
Rudar
09. 05. 2026 14.51
Pojma nimam. Prvič slišim.
markan3
09. 05. 2026 15.15
@rudar, verjamem, da nimaš veze
jank
09. 05. 2026 14.18
Ko so desničarji izvolili Stevanoviča za predsednika parlamenta, so dali dodatni signal, da so jugo estradniki pri nas zelo dobrodošli. Pozitiven signal so dobili tudi njihovi volivci, ki so še decembra protestirali v Ljubljani proti trubačem.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1758