Domača scena

VIDEO: Sašo je moral prositi Tadejo, naj ga ne poškoduje

Ljubljana, 22. 03. 2018 19.45 1 min branja 1

Sašo in Tadeja sta v drugi oddaji plesala dunajski valček.

V zabavnem posnetku preverite, kako se Sašo Stare uči nov plesni korak in kako uspešen je pri tem, ter zakaj je soplesalko Tadejo Pavlič moral prositi, naj mu ne "zdrobi premoženja", saj še nima otrok, pa bi si rad pustil možnosti odprte.

Sašo in Tadeja sta v drugi oddaji plesala dunajski valček.
Sašo in Tadeja sta v drugi oddaji plesala dunajski valček.
FOTO: Bor Slana

Komik in Skečoholik Sašo Stare in lanskoletna zmagovalka šova Zvezde plešejo Tadeja Pavlič vneto trenirata, a ker imata oba odličen smisel za humor, se pri tem tudi zelo zabavata. 

V posnetku si lahko pogledate, kakšno vzdušje vlada na njunih vajah, kako se Sašo uči zapletenega koraka in zakaj je moral Tadejo rotiti: "Prosim, ne mi zdrobit jajčk ... nimam še otrok, opcije bi si rad pustil odprte!

Več zabavnih utrinkov iz zakulisja in vaj si poglejte TUKAJ

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

mastaflash
22. 03. 2018 21.09
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425