Glasba

Osemletni Martin Marin Zver navdušil z narodnozabavno odo Sloveniji

Ljubljana, 25. 06. 2026 13.36 pred 5 urami 1 min branja 8

Martin Marin Zver

Ob koncu šolskega leta je osemletni Martin Marin Zver naredil pomemben korak in posnel kar dve svoji prvi pesmi in dva videospota, s katerima vstopa v svet glasbe tudi kot pevec. Prva med njima je Hej, Slovenija, zavriskaj. Gre za veselo, srčno in ponosno pesem o domovini, povezanosti, prijateljstvu in ljubezni do vsega, kar je slovensko.

Osemletni Martin Marin Zver, ki mu je bila glasba položena že v zibko, v svet pošilja svojo prvo pesem. Skladba, Hej, Slovenija, zavriskaj, ki so jo opremili tudi z energičnim videospotom, nakazuje na njegovo predanost, vztrajnost in ljubezen do slovenske glasbe.

Glasbena pot mladega harmonikarja s Ptuja se je začela že pri štirih letih. Takrat je z navdušenjem poslušal slovensko narodnozabavno glasbo, predvsem legendarne Avsenikove melodije, in se povsem sam odločil, da želi igrati harmoniko.

Velik ponos zanj in njegovo družino je tudi dejstvo, da je že kot zelo mlad harmonikar večkrat stal na odru z legendarnim Alfi Nipičem in drugimi priznanimi glasbeniki. S svojo iskrenostjo, dobro voljo in nasmehom tako vedno znova dokazuje, da leta niso ovira za velike sanje.

Prvenec režiserke Ester Ivakič tik pred angleško in azijsko premiero

Kongovski nepremični navijač postal atrakcija svetovnega prvenstva

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI8

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Raul
25. 06. 2026 19.35
Bravo,kar pogumno naprej....
4krogci
25. 06. 2026 19.22
če malega to veseli tudi prav....ampak pomislite malo kaksno zivljenje bo tamali imel, saj je pod produkcijo, besedilom,... podpisan RAAY....in njegove pogodbe vemo da niso nti priblizno poštene! Glede Brigite kraljice jodlanja pa....a je nikjer drugje vec nocejo?? pa tudi 8 letni fantic in oprsje na pladn lih negre skupi!
Noleani
25. 06. 2026 17.55
Bravo mali Martin. To pa je nekaj. Ponosni do neba.
Masturbator
25. 06. 2026 15.20
Odo greznici! :))
Prelepa Soča
25. 06. 2026 16.44
... ti to govoriš o sebi?...
Masturbator
25. 06. 2026 16.48
Ne. Tudi o tebi in o Soci.
Mason666
25. 06. 2026 14.16
Harmonika poneumlja narod, isto kot žoga...
Rob123
25. 06. 2026 16.03
Posebej take priseljence kot si ti!
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763