Glasba

Šank Rock po Zuljanu zapušča še Samo Jezovšek

Ljubljana, 13. 05. 2026 09.37 1 min branja 60

Samo Jezovšek

Glasbena skupina Šank Rock se sooča z odhodoma dveh ključnih članov. Po kitaristu Boru Zuljanu je bend zapustil še klaviaturist Samo Jezovšek. Skupina kljub spremembam nadaljuje z delom in napovedanimi koncerti. "Težko je z besedami opisati vse trenutke, odre, kilometre, smeh, energijo in prijateljstva, ki smo jih skupaj doživeli," je med drugim zapisal Jezovšek.

Potem ko je pred dvema dnevoma Bor Zuljan sporočil, da zapušča skupino Šank Rock, je zdaj z enako novico javnost presenetil še klaviaturist Samo Jezovšek. "Dragi prijatelji Šank Rocka, glasbeni sopotniki in vsi, ki ste bili del te poti. Po osmih nepozabnih letih zaključujem svoje aktivno igranje s skupino Šank Rock," je Jezovšek zapisal na družbenih omrežjih.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

"Težko je z besedami opisati vse trenutke, odre, kilometre, smeh, energijo in prijateljstva, ki smo jih skupaj doživeli. Ostajajo spomini, ki bodo za vedno del mene. Hvaležen sem za vsak aplavz, vsako pesem in vsakega človeka, ki nas je spremljal na tej poti," je še zapisal glasbenik in dodal: "Fantom iz benda pa iskrena hvala za zaupanje, podporo in nepozabno življenjsko obdobje. Ostajamo prijatelji in povezani tudi naprej. Šank Rock – keep on rockin'!"

Spomnimo, kitarist skupine Šank Rock in partner nekdanje prve predsednice državnega zbora Urške Klakočar Zupančič, Bor Zuljan, je v ponedeljek ekskluzivno za POP IN sporočil, da gre na samostojno pot. Priljubljena rock zasedba se očitno kljub temu, da sta jo v kratkem zapustila dva člana, ne razhaja, v bližnji prihodnosti imajo napovedane številne koncerte.

  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 2
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 3
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 4
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 5
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 6
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 7
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 8
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 9
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 10
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 11
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 12
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 13
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 14
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 15
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 16
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 17
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 18
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 19
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 20
KOMENTARJI60

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

simc167
14. 05. 2026 19.11
Šank rock so: uranjek, đoko hranjec, mažo jelen, cveto polak.
Kapitan kljuka
13. 05. 2026 18.15
Jelen se je šel bifeđijo, pa še preden je odprl, je že propadel. Mora nadaljevat, ni druge.
25.maj
13. 05. 2026 17.20
fantje, ma vi ste za v penzijo, poglejte se v ogledalo
Potouceni kramoh
13. 05. 2026 16.01
A jim je ostal sam še šank.Rock je ušel če že dva manjkata.Zdej bodo trio bobni vokal in bas.
Definbahija
13. 05. 2026 17.03
Trio Šank. Igramo od pogrebov do terase v hotelu Delfin
devlon
13. 05. 2026 15.37
A to je še živ..al je črnobela fotka kar tako..
Okoliletajo?a
13. 05. 2026 13.56
oh, pol leta, pa bodo spet skupaj.
inside1
13. 05. 2026 13.45
zdaj bo imel duet z Urško
dark Cat
13. 05. 2026 13.29
Zadnj odstavek..v kterem spominjate....bi lohk kamot izpustili
inside1
13. 05. 2026 13.44
ja res, on je Zuljan, kaj ima to veze s čim, če je partner od one.....koga briga to...
Markus Vasmajer
13. 05. 2026 12.48
tako je, ko sta v bandu dva, ki jima zelo veliko pomeni denar...pa ne omenjena dva
jobo
13. 05. 2026 12.46
Dveh ključnih članov, za prvega slišal, ko se je zapletel z UKZ, za drugega pa še nikoli.
NLKP
13. 05. 2026 12.03
In to je novica za prvo stran 😆😆😆😆
rokololo
13. 05. 2026 11.57
Pinziči so mal zaspal. Zdaj bo treba it na šiht ali pa skočit v narodno nošo. Ni druge, žal.
Sventevith
13. 05. 2026 11.50
Stavim, da je veliko ljudi odpikalo ta bend, zaradi politične vpletenosti člana. Prav je, da je poosebljeni narcistični ego trip zapustil band, ker bo bolje brez njega. Klaviaturista bodo pa verjamem tudi dobili. Če so dobili zamenjavo za Davorja, bo tudi tokrat prišel nekdo, ki bo zapovnil to luknjo.
Bozjidar
13. 05. 2026 16.01
Ne delaj politike iz glasbe,kakorkoli brez Zuljana to ni vec pravi band.Drugace se pa pise zapolnil,ne zapovnil
myomy
13. 05. 2026 11.38
Ojoj. Vsi glasbeniki so odšli. Ostali so samo še bleferji.
BroNo1
13. 05. 2026 11.34
Ajoj Urška je vse zrušla 🤣🤣🤣
gnilo jabolko pokvari vse okoli sebe...ukz še dlje : )
gullit
13. 05. 2026 11.28
A morajo levaki vse uničiti ? :) jaooo
Duš-koš
13. 05. 2026 13.06
zate je vrhunec glasbae gasilska veselica pa Veseli Dolenjčki k šponajo polko pa valček do nezavesti.
gullit
13. 05. 2026 13.17
Zate so pa gusle pa podobno škripanje ter zavijanje, tako kot za vse ostale ki se ne spoznate na glasbo.
peglezn
13. 05. 2026 11.27
Zuljo ni hotel špilati komada "Lahka dama", ker bi bil doma tepen. Holob pa tega ne sme doma poslušat, tepen bo pa vseeno.
Trikrat cepljen
13. 05. 2026 11.16
Dokler je pevec je ansabel, ostali so takoali tako statisti, ki so zamenljivi. Ko zgubiš pevca, ki je frontman in ima prepoznaven glas , je z ansamblom konec. Torej nič hudega, le dobro, prostor za novo energijo.
Artechh
13. 05. 2026 11.20
Linkin park so dober nazaj prisli
Sir Oliver
13. 05. 2026 11.16
Bo Jufka na gusle.
gebo 1
13. 05. 2026 11.15
Poznamo take marketinške razpade glazbenih skupin. Čez pol leta se bodo pa spet združili in imeli turnejo po sloveniji.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763