"Oblaki so mi pokazali, da je včasih dovolj, da samo malo pogledaš gor," je izdajo svoje nove pesmi obrazložila glasbenica ZHA. Mlada pevka s pravim imenom Neža Rebernik Jamnik je svetu predstavila pesem z naslovom Oblaki.

Z novo pesmijo vabi v poletje in vroče ritme. "Pesem prinaša v domačem glasbenem prostoru malokrat slišan žanrski pridih: suveren blues, obdan s pozitivnimi ritmi, ki že dišijo po poletju in vabijo k lahkotnemu razpoloženju," je povedala in dodala, da naslov Oblaki pušča odprt prostor za osebno interpretacijo. "Tako kot vsak oblak nosi drugačno obliko, tudi poslušalec v pesmi najde svoj pomen," je prepričana.

Kot poudarja glasbenica, projekt združuje koroško-štajersko energijo. "Na kitari igra Nejc Švajger, na bobnih Dementej Gradišnik, bas pripada Gašperju Drevu, klaviature pa je prispeval Martin Vogrin," je zaupala in razkrila, da je besedilo prvič nastalo v sodelovanju s koroško tekstopisko Ano Štruc. "Pesem je posvečena njenemu sinu Otu Oblaku, kar ji daje osebno in čustveno noto," je priznala. Skupina zasedbe in avtorska navezava poudarjata pristnost in regionalno povezanost, hkrati pa pesem nagovarja širše občinstvo.








































































