Tuja scena

Navdušeni zvezdnik: Hvala, Anglija, za moje rojstnodnevno darilo

London, 19. 06. 2018 14.09 |

Ko je napadalec angleške nogometne reprezentance Harry Kane na svetovnem prvenstvu z golom v zadnji minuti tekme proti Tuniziji poskrbel za veliko slavje angleških navijačev, je nadvse razveselil tudi člana legendarne skupine The Beatles, Paula McCartneyja. Sir Paul, ki je praznoval 76. rojstni dan, je bil "darila" zelo vesel.

McCartney velja za ikono zabavne glasbe 20. stoletja.
McCartney velja za ikono zabavne glasbe 20. stoletja. FOTO: Reuters

Legendarni glasbenik Paul McCartney je očitno velik navdušenec nad nogometom. Svoje zadovoljstvo je tako pokazal tudi na Instagramu, ko se je po zadnjem sodnikovem žvižgu na tekmi v Volgogradu zahvalil reprezentanci treh levov. "Hvala, Anglija, za moje rojstnodnevno darilo," je zapisal glasbenik: "Zelo mi je bilo všeč!" Zapis je pospremil fotografijo rojstnodnevne dekoracije.

Angleška vrsta je proti Tuniziji v svojem uvodnem nastopu na mundialu v Rusiji prišla do pričakovane zmage, a se je zanjo morala zelo potruditi. Tunizija se je izkazala za neugodno ekipo, a je iznajdljivost in kakovost Harryja Kana, dosegel je oba zadetka za Anglijo, odločila v prid otoške ekipe; ta je po zadetku Kana v zadnji minuti tekme - tudi na veliko veselje McCartneyja - slavila zmago z 2:1.