Tuja scena

Rihanna v objemu staršev

Bridgetown, 28. 08. 2018 15.34 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 2 min

30-letna Rihanna si je po napornem snemanju novega filma privoščila nekajdnevni oddih v zavetju rodnega Barbadosa. Obiskala je svoja starša in na Instagram profilu delila fotografiji, kakršnih še nismo videli.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Rihanna je v zadnjem času trdu delala na novem filmu Guava Island, v katerem bo zaigrala ob Donaldu Gloverju, Letitii Wright in Nonsu Anozieju. Pevka si je ob zasluženem oddihu privoščila pobeg v rodni Barbados, kjer je obiskala svoja starša, mamo Monico Fenty in očeta, Ronalda Fentyja.

Ob njenem zvezdniškem življenju je težko predstavljivo, da je te lepotica v resnici odraščala v skromnem okolju. O njenem življenju in družinskih članih je zelo malo znanega: pevka ima sicer dva brata, Rorreya and Rajada Fentyja ter dve polsestri in enega polbrata iz očetovih preteklih razmerij.

Na Rihannino otroštvo je močno vplivala očetova zasvojenost s kokainom in alkoholom, ki je vodila tudi do tega, da družinske idile praktično ni bilo – Rihanna je torej odraščala v okolju, v katerem sta se mama in oče nenehno prepirala. Posledično je trpela za zelo pogostimi in močnimi glavoboli, zdravniki pa so domnevali, da gre za tumor. Potem, ko sta se starša ločila v Rihanninem 14 letu starosti, so glavoboli izzveneli.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Kljub ne ravno čudovitim otroškim spominom pa med glasbenico in njenima staršema ni nobene zamere. Na vsaki fotografiji je Rihannin nasmešek širši kot običajno in videti je, da se počuti resnično dobro v njuni družbi. Ob eni izmed fotografij je zapisala kratko, a jasno sporočilo: ''Dom.''

 

  • Dogodki splošno 1
  • El amor brujo
  • 	 The Duke Ellington
  • Kronanje popeja
  • Dih zveri
  • Ennio Morricone
  • Edward Clug CLUSTER
  • Robben Ford
  • Vicente amigo
  • Večer z legendami kubanske glasbe
  • Fantom iz opere
  • Goran Bojčevski & Balkan Nuevo
  • Rade Šerbedžija
  • Od Čardaša do Valčka
  • večer Puccinijeve glasbe
  • Svetlana Zaharova
  • Dogodki splošno 2
  • Dogodki splošno 3
  • Dogodki splošno 4
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.