Tuja scena

Viralni Američan pri sosedih končal s prenovo zapuščene hiše

Zagreb, 19. 05. 2026 17.02 pred 25 dnevi 1 min branja 19

Justus Reid

Ameriški vplivnež Justus Reid, ki je s prenovo zapuščene hiše na Hrvaškem navduševal milijone sledilcev, je v najnovejšem videu sporočil, da mu je končno uspelo. A to ne pomeni, da je zgodbe konec; viralni Američan, ki smo ga pred časom gostili v našem POPkastu, je kupil še tri zapuščene nepremičnine, za katere je odštel 16 tisočakov.

Justus Reid, vplivnež iz Združenih držav Amerike, je Slovenijo in širši Balkan pred leti navduševal s priredbami naših pesmi. Ko se je oglasil v POPkastu, je dejal, da ima Slovenijo zelo rad, a da v njej najverjetneje ne bo živel, "ker je vse tako drago." Viralni vplivnež je kasneje pri naših južnih sosedih kupil zapuščeno hišo in jo dlje časa prenavljal, napredek pa delil s sledilci.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

V najnovejšem videu je vplivnež sporočil, da mu je končno uspelo. S sledilci je delil posnetke pred prenovo hiše in po njej ter razkril, da ga do popolnega rezultata ločita še napeljava elektrike in vode ter dokončna ureditev dovoza. To pa ni vse; razkril je še, da je na istem območju kupil še tri zapuščene nepremičnine, za katere je odštel 16 tisočakov.

Do nedavnega zapuščena hiša se nahaja na težko dostopnem terenu, kar pa Reida ni odvrnilo od nakupa. V podobnem stanju so tudi tri nove nepremičnine, ki jih je kupil spletni zvezdnik, ki na spletu redno prejema na milijone ogledov.

  • naslovnica   junij
  • Prenosna klimatska naprava
  • Balkonsko pohištvo
  • Žar na oglje
  • Ventilator
  • Sup
  • Robotska kosilnica
  • Plinski žar
  • Montažni bazen
  • Masažni bazen
  • Lounge pohištvo Deia
  • Inverterska klimatska naprava
KOMENTARJI19

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

NeXadileC
20. 05. 2026 09.56
Toke je še vedno v ospredju, a prispevek o čakajočih v vrstah ste že pospravili pod preprogo...
Nace Štremljasti
20. 05. 2026 09.34
pa koga briga ta jenki
dededetox
20. 05. 2026 09.07
Čudovita zgodba! Vsi sledilci navdušeni nad nepremičninskimi posli vplivneža, vsi izvajalci pripravljeni delati zastonj da jih javno pohvali in vsi dobavitelji na razpolago za gratis opremo. Ko bo končano, pa vse naprodaj preko agencij, ki mu bodo gratis pomagale. Nov model podjetništva ali nov nivo človeške iznajdljivosti?
Marck
19. 05. 2026 21.20
V bistvu je na suho na- gno vse ki so mu zastonj pomagali in mu spuvali bajto. Narod pa neumen
špaget
19. 05. 2026 21.53
Ni on nič kriv, da se mu podjetniki mečejo pod noge za mal reklame
belyugo
20. 05. 2026 08.53
Mislim, da so bili vsi, ki so pomagali, čisto pošteno plačani. Podjetja, ki pa so mu kaj poklanjala, so pa dobila zelo dobro in poceni reklamo za tisto, kar so dali. Tako da ne blati nekoga, ker ne poznaš zadeve.
NeXadileC
19. 05. 2026 21.20
On le ima poslovni načrt. K tem gotovo sodi vaše navdušenje in ploskanje.
bohinj je zakon
19. 05. 2026 20.59
Ali ni malo zašel v balkanske kraje?
rcarlos
19. 05. 2026 20.58
To bo fora, ko bo vse porihtal na račun donatorjev, sponzorjev,... Pol pa vse to oddal v najem al pa prodal za nekajkrat več kot je kupil :D ... Pa bo to lepo prst v *** za tte sponzorje :D
Malo_sutra
19. 05. 2026 20.38
Lepo je ko drugi plačajo, vidu sem jaz njega ze na zacetku kariere kako si je delal podlago, ni tako fejst kot se sam prikazuje.
Volja
19. 05. 2026 20.20
Pozabil je omeniti, koliko je vložil v adaptacijo in dokončanje okoliša.
Malo_sutra
19. 05. 2026 20.47
Misliš koliko so drugi vložili?
sebak81
19. 05. 2026 20.58
Skoraj nič.. ljudje in firme so se greble za svojih 5 minut slave in zastojn reklamo z sto tisoči ogledov..
Malo_sutra
19. 05. 2026 21.02
Ja sej, on sam ni dal nič.
belyugo
20. 05. 2026 08.57
Vse to organizirati in narediti filmčke, ki so ljudem zanimivi in spremljajo ni lahko. Poskusite in boste videli. V projekt je vložil veliko denarja od sponzorjev in Instagrama, njemu je ostalo še najmanj.
Noleani
19. 05. 2026 19.16
No justudu je z veliko pomoči tudi iz Slovenije uspelo. Izgleda krasno.
Lopov975
19. 05. 2026 19.13
amer is ki de bil
0523
19. 05. 2026 17.25
Ja, pa saj je pol Hrvaške naprodaj. ... Kupcev pa ni!!!
Panter 63
20. 05. 2026 09.33
Butalec, povej kaj je sploh še Slovenskega, razen Petrola. Vse so vam pokupili Hrvati, Srbi, Madžari........to kaj je še ostalo pa noče nobeden. In zdaj si našel biti pameten. Normalno, če je v tvojih Butalah enkrat signal na teden pa ne veš kaj se dogaja. Revček.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1758