Naslovnica

Primorje - CMC Publikum 2:2

Ajdovščina, 06. 08. 2000 00.00 |

V 3. krogu lige Si.Mobil sta se v Ajdovščini Primorje in CMC Publikumom razšla z neodločenim izidom 2:2 (1:1).

Gostitelji so na začetku srečanja potisnili Celjane na svojo polovico in si priigrali številne priložnosti. Gosti so se spretno branili in z dolgimi podajami hitrima Beršnjaku in Pekiču domačim branilcem povzročali precej preglavic. Prvi zadetek pa so vseeno dosegli Ajdovci. Po podaji Pateta je Starčevič preizkušal živce vratarja Šelige, nato pa preko njega poslal žogo v mrežo. Nekaj trenutkov pozneje so gosti po prekršku Mulahmetoviča zapravili enajstmetrovko, toda nenatančnost Bogatinova je v 20. minuti po hitrem protinapadu vendarle popravil Beršnjak.

V drugem delu je Primorje hitro povedlo, nato pa le nekaj trenutkov pozneje ostalo brez izključenega Mulahmetoviča, ki si je prislužil rdeč karton. Kljub temu so gostitelji ostali gospodarji na igrišču, na njihovo žalost pa niso znali izkoristiti številnih priložnosti. Neučinkovitost napadalcev Primorja je bila kaznovana v 57. minuti, ko je po še enem hitrem protinapadu v polno zadel Pekič, ki je svojemu moštvu zagotovil prvo točko v letošnjem prvenstvu.