SP Nemčija 2006

Prosimo, ciljajte bolje

München, 20. 06. 2006 18.58 1 min branja 0

Na več načinov lahko prepričamo 'strelca', da zadane 'gol'

Natančnost ni potrebna le pri zabijanju golov, ampak tudi pri uriniranju. Nemci so zato naredili opozorilne nalepke.

Na več načinov lahko prepričamo 'strelca', da zadane 'gol'
Na več načinov lahko prepričamo 'strelca', da zadane 'gol'
FOTO: Reuters

Münchenski inženir Philipp Zimmer je razvil posebne samolepljive nalepke, ki moške pozivajo, da bolj natančno merijo pri uriniranju v pisoar. 

Te postanejo nevidne, ko pridejo v stik s toplim urinom, saj so premazane s posebno barvo, ki reagira na toploto, po splakovanju pa nalepke znova postanejo vidne.

"Dolgo sem razmišljal o nečem takšnem, zdaj pa se mi je ponudila priložnost, da svoj izum prodam," je dejal Zimmer. Kupci so predvsem lastniki lokalov, vendar pa so zanimanje pokazale tudi osnovne šole.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425