
Lansko leto je bilo za avstralsko zvezdnico Kylie Minogue vse prej kor rožnato. Po petih letih se je namreč razšla s svojo ljubeznijo, španskim manekenom Andresom Velencosom. Pevka pravi, da se zaveda, da mora ostati pozitivna in preprosto živeti naprej brez njega, a hkrati priznava, da ga zelo pogreša.
''Zelo sem bila žalostna,'' je priznala Kylie. ''Skupaj sva se odločila za razhod, vendar Andresa še vedno ljubim. Je najbolj prijazen fant, najbolj 'kul' fant.''
Vzrok za njun razhod naj bi bilo pomanjkanje časa, ki sta ga preživela skupaj. Zvezdnika sta namreč živela precej narazen in ob uspešnih karierah sta se le težko uskladila za skupne trenutke.
''V zadnjih 12 mesecih sta šla skupaj ven le sedemkrat,'' je povedal neimenovani vir. ''Ob tem sta spoznala, kako malo se v resnici vidita. Kylie je popolnoma predana glasbi in turneji, medtem ko je Andres upal na prodor v igralske vode. Tako nista imela časa za zvezo. Ugotovila sta, da je brez pomena vztrajati v zvezi.''
Kylie se je sicer o zvezi s španskim manekenom razgovorila leta 2010, ko je dejala, da se v njegovem objemu počuti varno. ''Nisem ena tistih deklet, ki sanja le o beli obleki in sprehodu do oltarja, vendar bi bilo tudi to lepo,'' je takrat dejala zvezdnica in hkrati priznala, da z Andresom ne kujeta velikih načrtov za prihodnost.

KOMENTARJI (3)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.