Pop in

Sharon z novim oprsjem

Los Angeles, 09. 05. 2005 00.00 1 min branja 0

Sharon Osbourne

Prva mama realističnih šovov Sharon Osbourne bo imela odslej bolj napet dekolte, saj je bila pred kratkim na lepotni operaciji.

Nad novim oprsjem je navdušen tudi Ozzy
Nad novim oprsjem je navdušen tudi Ozzy
FOTO: Reuters

Sharon Osbourne, ki je v preteklosti že premagala raka in skrbno bedi nad zdravjem svoje družine, se je odločila, da bo svojim prsim privoščila silikonski pospešek.

Artikulirana dama je bila vedno zelo odprta, kar se tiče kozmetičnih posegov na njenem telesu. Trenutno pa je v stanju počivanja po uspešni operaciji povečanja prsi.

O tem, da bo njena podoba pri 52-ih letih pomlajena, zagotovo ni dvoma, nad posegom pa je navdušen tudi mož Ozzy: "Čudovita je. Gre in si privošči nove prsi. Pravkar se je vrnila z lepotne klinike. Sedaj moram počakati, da vidim, kako uspešna je bila operacija. Sicer pa upam, da so ji vstavili samo dve, ker je že samo s psi v hiši prava gneča."

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763