SP odbojka 22

Prva tekma proti Nemčiji pozabljena, v osmini finala se vse začne znova

Ljubljana, 02. 09. 2022 19.07 1 min branja 0

Slovenija - Nemčija

Slovensko odbojkarsko reprezentanco v soboto čaka najpomembnejša tekma svetovnega prvenstva doslej, obračun osmine finala z Nemčijo, ki so jo v torek premagali s 3:0 v nizih. Slovenska izbrana vrsta zatrjuje, da je ta tekma pozabljena in da jo sedaj čaka povsem drugačen dvoboj. Se pa varovanci Georgeja Cretuja zavedajo, da bodo razprodane Stožice njihov dodatni igralec, ki jim bo pomagal do preboja med najboljših osem na svetu.

Več videovsebin
  • Iz 24UR: Torkova tekma proti Nemčiji pozabljena, v soboto se vse začne znova
    02:12
    Iz 24UR: Torkova tekma proti Nemčiji pozabljena, v soboto se vse začne znova
  • Iz 24UR: Odbojkarska reprezentanca znova z Nemci
    02:18
    Iz 24UR: Odbojkarska reprezentanca znova z Nemci
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763