FIT 24UR

Za dodatne kilograme ni kriva le hrana

Ljubljana, 22. 07. 2009 16.00 1 min branja 3

Ste vedeli, da je nesladkana kava bogata z nekaterimi zdravilnimi snovmi, ki prav tako pomagajo kuriti kalorije. Vendar, pozor. Kava vam bo pomagala kuriti kalorije samo v primeru, da pijete črno kavo brez dodatkov, kot so sladkor, mleko ali smetana.

Če bi se radi znebili kilogramov, potem najprej ugotovite, kakšno pijačo uživate, saj za dodatne kilograme ni vedno kriva hrana, ki jo jeste.

Ste vedeli, da je nesladkana kava bogata z nekaterimi zdravilnimi snovmi, ki prav tako pomagajo kuriti kalorije. Vendar, pozor. Kava vam bo pomagala kuriti kalorije samo v primeru, da pijete črno kavo brez dodatkov, kot so sladkor, mleko ali smetana.
Ste vedeli, da je nesladkana kava bogata z nekaterimi zdravilnimi snovmi, ki prav tako pomagajo kuriti kalorije. Vendar, pozor. Kava vam bo pomagala kuriti kalorije samo v primeru, da pijete črno kavo brez dodatkov, kot so sladkor, mleko ali smetana.
FOTO: iStockphoto

Nedavna študija, objavljena v American Journal of Clinical Nutrition, je pokazala, da približno 37 odstotkov odvečnih in škodljivih kalorij zaužijemo z različnimi sladkanimi pijačami in ravno te imajo zelo velik vpliv na kopičenje maščob v telesu. Tako v telo tako vnesemo odvečne kalorije, ki jih dobimo s hrano, približno enako količino odvečnih kalorij pa v telo vnesemo še s pijačo.

Če vas zanima, katerim pijačam se morate, če seveda želite shujšati, nujno odpovedati in katere pijače kurijo kalorije, si preberite članek Za nabiranje kilogramov ni vedno kriva hrana na spletni strani vizita.si.
 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User206627
22. 07. 2009 21.44
sixpack je ziher ostau
McMxL
22. 07. 2009 20.50
@rudolf.hess ceu hud.. a se te lahk pipnem ?
User438634
22. 07. 2009 20.33
Ko sem začel delat v gostinstvu, sem v pol leta šel gor za 9 kil. Drugih prehrambenih navad nisem spreminjal, razen vsako soboto 6-7 jegercol , potem pa še zjutraj na kebab.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763