0°C
TV SPORED
serija, kriminalka, drama
Policijska družina
Blue Bloods IX.
DANES 22.40
akcijski film
Oblegani 2
Under Siege 2
DANES 20.00
komedija, romantični film
Dobrodošel doma, Roscoe Jenkins
Welcome Home, Roscoe Jenkins
DANES 20.00
serija, kriminalka, drama
Težki zločini
Major Crimes VI.
DANES 20.05
Sreda24. 2.
Četrtek25. 2.
Petek26. 2.
Sobota27. 2.
Nedelja28. 2.
Včeraj1. 3.
Danes2. 3.
Jutri3. 3.
Četrtek4. 3.
Petek5. 3.
Sobota6. 3.
Nedelja7. 3.
Ponedeljek8. 3.
Torek9. 3.
Sreda10. 3.
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
6.00
24UR
24UR
6.55
Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends IV.
7.05
Ghost Mecard žogice
Ghost Mecard I.
7.20
Vaše zdravje, naša skrb
7.35
Ko potrka ljubezen
Sen Cal Kapimi I.
8.30
Ko potrka ljubezen
Sen Cal Kapimi I.
9.30
Lepotica in zver
Siyah Beyaz Ask I.
10.30
Lepotica in zver
Siyah Beyaz Ask I.
11.40
Komisar Rex
Kommissar Rex VII.
12.40
Tv prodaja
13.00
Budva na morski peni
Budva na pjenu od mora I.
14.25
Šverc komerc
Na granici II.
15.30
Komisar Rex
Kommissar Rex VII.
16.30
24UR popoldne
24UR popoldne
17.00
Ko potrka ljubezen
Sen Cal Kapimi I.
17.55
Ko potrka ljubezen
Sen Cal Kapimi I.
18.50
24UR vreme
24UR vreme
18.55
24UR
24UR
20.00
Najini mostovi
Najini mostovi III.
21.00
Šverc komerc
Na granici II.
22.00
Preverjeno
Preverjeno
23.00
24UR zvečer
24UR zvečer
23.40
Vohun v nemilosti
Burn Notice IV.
0.35
Budva na morski peni
Budva na pjenu od mora I.
1.25
24UR zvečer
24UR zvečer
2.00
Pavza!
Pavza!
6.00
Pavza!
Pavza!
6.45
Svet
Svet na Kanalu A - 18:00
7.40
Vaše zdravje, naša skrb
8.00
Mojstri šminke
Face Off VII.
8.50
Spoznajmo VOYO
9.05
Top Gear
Top Gear XXV.
9.40
Vaše zdravje, naša skrb
10.00
Top Gear
Top Gear XXV.
10.40
Črni seznam
Blacklist VI.
11.30
Vaše zdravje, naša skrb
11.50
Alarm za Kobro 11
Alarm for Cobra 11 XVIII.
12.45
Will in Grace
Will & Grace IV.
13.15
Will in Grace
Will & Grace IV.
13.40
Mojstri šminke
Face Off VII.
14.35
Vaše zdravje, naša skrb
14.50
Top Gear
Top Gear XXV.
15.25
Top Gear
Top Gear XXV.
16.00
Črni seznam
Blacklist VI.
16.55
Alarm za Kobro 11
Alarm for Cobra 11 XVIII.
17.55
Svet
Svet na Kanalu A - 18:00
18.55
Will in Grace
Will & Grace IV.
19.20
Will in Grace
Will & Grace IV.
19.50
Svet
Svet na Kanalu A - 19:45
20.00
Oblegani
Under Siege 1
22.00
Gola zabava
No Strings Attached
0.00
Poletni ulov
Summer Catch
1.45
Glasbeni mikser
7.05
Vonj po uspehu
Smell of Success
8.50
Powrove pustolovščine
Adventures of Power
10.25
Rumene krokodilove oči
Yellow Eyes of Crocodiles
12.55
Zaklad za lepotico
Gold & the Beautiful
14.35
Vse za ljubezen
It's All About Love
16.35
Kanček smole
Bit of Bad Luck
18.15
Ko žogice pobesnijo
Balls of Fury
20.00
Terminator: Genisys
Terminator Genisys
22.20
Lump
Hellion
0.15
Materina preiskava
Blowtorch
1.45
Skrivnostna ugrabitev
This Old Machine
3.10
Vojska prekletih
Army of the Damned
4.35
Nočni program
7.40
Mladi Sheldon
Young Sheldon II.
8.05
Mladi Sheldon
Young Sheldon II.
8.25
Težki zločini
Major Crimes VI.
9.15
Spoznajmo VOYO
9.30
Zakon in red: Zločinski naklep
Law & Order: Criminal Intent I.
10.20
Zakon in red: Zločinski naklep
Law & Order: Criminal Intent I.
11.15
Zakon in red: Zločinski naklep
Law & Order: Criminal Intent I.
12.05
Zločini pred domačim pragom
Close To Home I.
13.00
Sanjski moški
Bachelor XVIII.
14.05
Sanjski moški
Bachelor XVIII.
15.00
Sanjski moški
Bachelor XVIII.
15.55
Naš TV nasvet
16.10
V mreži zločina
Murder in the First I.
17.05
Gasilci v Chicagu
Chicago Fire VI.
18.00
Goldbergovi
Goldbergs VII.
18.25
Mladi Sheldon
Young Sheldon II.
18.50
Mladi Sheldon
Young Sheldon II.
19.15
Zločini pred domačim pragom
Close To Home I.
20.05
Težki zločini
Major Crimes VI.
21.00
V mreži zločina
Murder in the First I.
21.50
Gasilci v Chicagu
Chicago Fire VI.
22.45
Mladi Sheldon
Young Sheldon II.
23.05
Mladi Sheldon
Young Sheldon II.
23.30
Zakon in red: Zločinski naklep
Law & Order: Criminal Intent II.
0.20
Zakon in red: Zločinski naklep
Law & Order: Criminal Intent II.
1.10
Zakon in red: Zločinski naklep
Law & Order: Criminal Intent II.
1.50
Nočni program
6.00
Živalice
Živalice I.
6.05
Domače živalice
Domače živalice I.
6.08
Tika taka
Tickety Toc I.
6.15
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears III.
6.25
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
6.35
Leo in Tig
Leo & Tig I.
6.45
Lepši svet
Lepši svet I.
6.50
Kravica Liska
Henrietta I.
6.55
Domače živalice
Domače živalice I.
7.05
Peter Pan
Peter Pan I.
7.25
Lepši svet
Lepši svet I.
7.30
Tri mucke
Kid-E-Cats II.
7.35
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
7.40
Tika taka
Tickety Toc I.
7.55
Leo in Tig
Leo & Tig I.
8.05
Živalice
Živalice I.
8.10
Domače živalice
Domače živalice I.
8.15
Maša in medved
Masha and the Bear II.
8.20
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
8.25
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
8.40
Viking Viki
Vic the Viking I.
9.05
Jaz sem Luna
Soy Luna III.
9.45
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
9.50
Perla
Pearlie I.
10.15
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
10.30
Wissper – šepetalka živalim
Wissper II.
10.45
Kravica Liska
Henrietta I.
11.00
Tri mucke
Kid-E-Cats I.
11.10
Živalice
Živalice I.
11.15
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
11.19
Leo in Tig
Leo & Tig I.
11.30
Kravica Liska
Henrietta I.
11.40
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
12.05
Kravica Liska
Henrietta I.
12.10
Domače živalice
Domače živalice I.
12.15
Lepši svet
Lepši svet I.
12.20
Viking Viki
Vic the Viking I.
12.40
Robojajčki
Hello Carbot Koong I.
13.00
Zak nevihta
Zak Storm I.
13.20
Divja brata Kratt
Wild Kratts II.
13.40
Power Players junaki
Power Players I.
14.05
Zaklad X
Treasure X I.
14.10
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
14.30
Grozni Gašper
Horrid Henry I.
14.45
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
15.00
Jaz sem Luna
Soy Luna III.
15.40
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
15.45
Zak nevihta
Zak Storm I.
16.15
Robojajčki
Hello Carbot Koong I.
16.30
Perla
Pearlie I.
16.55
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
17.00
Kravica Liska
Henrietta I.
17.10
Leo in Tig
Leo & Tig I.
17.20
Živalice
Živalice I.
17.25
Domače živalice
Domače živalice I.
17.30
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears III.
17.35
Tika taka
Tickety Toc I.
17.45
Wissper – šepetalka živalim
Wissper II.
18.00
Tri mucke
Kid-E-Cats II.
18.20
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
18.30
Kravica Liska
Henrietta I.
18.45
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
18.50
Domače živalice
Domače živalice I.
18.54
Tika taka
Tickety Toc I.
19.05
Lepši svet
Lepši svet I.
19.10
Tri mucke
Kid-E-Cats II.
19.15
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
19.25
Peter Pan
Peter Pan I.
19.50
Divja brata Kratt
Wild Kratts II.
20.10
Power Players junaki
Power Players I.
20.35
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
20.40
Prigode Govorečega Toma
Talking Tom Shorts II.
20.45
Grozni Gašper
Horrid Henry I.
21.00
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
21.45
Zaklad X
Treasure X I.
21.50
Vzpon ninja želv
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles I.
22.30
Beyblade: Pot do zmage
Beyblade Burst IV.
23.15
Transformerji: Kibervesolje
Transformers Cyberverse I.
23.25
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Yu-Gi-Oh! Arc-V II.
23.50
Nočni program
PROGRAMI
ARHIV ČLANKOV