2°C
TV SPORED
informativna oddaja
Preverjeno
Preverjeno
DANES 21.50
serija, šport
UEFA Liga prvakov: PSG - Bayern
UEFA Champions League 2020/2021
DANES 20.30
akcijski film, komedija
Showtime
Showtime
DANES 20.00
serija, kriminalka, drama, triler
Črni seznam
Blacklist VII.
DANES 21.00
Sreda7. 4.
Četrtek8. 4.
Petek9. 4.
Sobota10. 4.
Nedelja11. 4.
Včeraj12. 4.
Danes13. 4.
Jutri14. 4.
Četrtek15. 4.
Petek16. 4.
Sobota17. 4.
Nedelja18. 4.
Ponedeljek19. 4.
Torek20. 4.
Sreda21. 4.
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
6.00
6.00
24UR
24UR
6.50
OTO čira čara
OTO čira čara
6.55
Luna Petunija
Luna Petunia II.
7.15
Ruby Mavrica
Rainbow Ruby I.
7.30
Maša in medved
Masha and the Bear II.
7.35
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
7.40
Viking Viki
Vic the Viking I.
7.55
Vaše zdravje, naša skrb
8.10
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
9.05
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
10.15
Dekle z imenom Feriha
Adini Feriha Koydum I.
11.00
Dekle z imenom Feriha
Adini Feriha Koydum I.
12.10
Komisar Rex
Kommissar Rex VIII.
13.00
Tv prodaja
13.20
Vrtičkanje
Vrtičkanje IV.
13.50
Zdravo, Tereza!
Zdravo, Tereza! II.
14.25
Šverc komerc
Na granici II.
15.30
Sveti Maik
St. Maik I.
16.30
24UR popoldne
24UR popoldne
17.00
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
17.55
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
18.50
24UR vreme
24UR vreme
18.55
24UR
24UR
20.00
Najini mostovi
Najini mostovi III.
21.00
Šverc komerc
Na granici II.
21.50
Preverjeno
Preverjeno
22.55
24UR zvečer
24UR zvečer
23.35
Gasilci v Chicagu
Chicago Fire VI.
0.30
Slepa pega
Blindspot IV.
1.20
24UR zvečer
24UR zvečer
1.55
Pavza!
Pavza!
6.00
Pavza!
Pavza!
6.50
Svet
Svet na Kanalu A - 18:00
7.45
Vaše zdravje, naša skrb
8.00
Supergirl
Supergirl I.
8.55
Top Gear
Top Gear XX.
9.55
Vaše zdravje, naša skrb
10.10
Top Gear
Top Gear XX.
11.15
Alarm za Kobro 11
Alarm for Cobra 11 XIX.
12.15
Vaše zdravje, naša skrb
12.30
Will in Grace
Will & Grace VII.
13.05
Will in Grace
Will & Grace VII.
13.30
Supergirl
Supergirl I.
14.35
Vaše zdravje, naša skrb
14.50
Top Gear
Top Gear XXI.
15.50
Top Gear
Top Gear XXI.
17.00
Naša mala klinika
Naša mala klinika I.
17.55
Svet
Svet na Kanalu A - 18:00
18.55
Will in Grace
Will & Grace VII.
19.20
Will in Grace
Will & Grace VII.
19.45
Svet
Svet na Kanalu A - 19:45
20.00
StendAp predstavlja
StendAp predstavlja I.
20.30
UEFA Liga prvakov: PSG - Bayern
UEFA Champions League 2020/2021
23.05
UEFA Liga prvakov - vrhunci dneva
UEFA Champions League 2020/2021 - Vrhunci dneva
23.30
Računovodja
Accountant
1.50
Glasbeni mikser
6.45
Zadnji čuvaji
Last Keepers
8.30
Kuharski super junak
Adventures of Food Boy
10.20
Powrove pustolovščine
Adventures of Power
12.30
Čarovnica Lili: Zmaj in knjiga čarovnij
Lilly the Witch 1
14.10
Ko seksajo najstniki
Sex and the Teenage Mind
16.00
Arbitraža
Arbitrage
18.00
Očka proti fotru
Daddy's Home
20.00
Showtime
Showtime
21.45
Šef
Chef
0.00
Počistimo za umorom
Sunshine Cleaning
1.45
Začetnik
Rookie
4.00
Zmešana Samantha
Boned
5.20
Nočni program
7.35
Puščica
Arrow VI.
8.35
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
9.05
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
9.30
Spoznajmo VOYO
9.45
Smrtonosno orožje
Lethal Weapon III.
10.40
Zadnja ladja
Last Ship IV.
11.35
Čarovnice iz East Enda
Witches of East End II.
12.30
Zločini pred domačim pragom
Close To Home II.
13.25
Puščica
Arrow VI.
14.20
Zadnja ladja
Last Ship IV.
15.15
Goldbergovi
Goldbergs VII.
15.40
Goldbergovi
Goldbergs VII.
16.10
Spoznajmo VOYO
16.25
Zakon in red: Enota za posebne primere
Law and Order: S.V.U. XVII.
17.20
Črni seznam
Blacklist VII.
18.15
Smrtonosno orožje
Lethal Weapon III.
19.05
Vohun v nemilosti
Burn Notice IV.
20.00
Čarovnice iz East Enda
Witches of East End II.
21.00
Črni seznam
Blacklist VII.
21.55
Smrtonosno orožje
Lethal Weapon III.
22.55
Zakon in red: Enota za posebne primere
Law and Order: S.V.U. XVII.
23.50
Puščica
Arrow VI.
0.45
Gotham
Gotham IV.
1.35
Zadnja ladja
Last Ship IV.
2.25
Nočni program
6.00
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
6.10
Kravica Liska
Henrietta I.
6.15
Lepši svet
Lepši svet I.
6.20
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears II.
6.25
Leo in Tig
Leo & Tig I.
6.35
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
6.45
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
6.50
Živalice
Živalice I.
6.55
Kravica Liska
Henrietta I.
7.15
Maša in medved
Masha and the Bear II.
7.20
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
7.35
Domače živalice
Domače živalice I.
7.40
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
7.45
Robovlaki
Robot Trains II.
8.00
Maša in medved
Masha and the Bear II.
8.10
Lepši svet
Lepši svet I.
8.14
Kravica Liska
Henrietta I.
8.25
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
8.40
Peter Pan
Peter Pan II.
9.05
Jaz sem Luna
Soy Luna III.
9.50
Maša in medved
Masha and the Bear II.
10.10
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
10.20
Wissper – šepetalka živalim
Wissper II.
10.35
Robovlaki
Robot Trains II.
10.50
Perla
Pearlie I.
11.15
Kravica Liska
Henrietta I.
11.20
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
11.35
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
11.45
Domače živalice
Domače živalice I.
11.50
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
12.00
Robojajčki
Hello Carbot Koong I.
12.15
Viking Viki
Vic the Viking I.
12.25
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
12.40
Peter Pan
Peter Pan II.
13.00
Divja brata Kratt
Wild Kratts II.
13.25
Grozni Gašper
Horrid Henry I.
13.45
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
14.15
Vzpon ninja želv
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles I.
14.35
Miraculous - Čarobni dragulj
Miraculous II.
15.00
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca: Fashion Friends I.
15.50
Divja brata Kratt
Wild Kratts II.
16.15
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
16.30
Robojajčki
Hello Carbot Koong I.
16.45
Živalice
Živalice I.
16.48
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
16.50
Kravica Liska
Henrietta I.
17.00
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
17.10
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears II.
17.15
Maša in medved
Masha and the Bear III.
17.25
Peter Pan
Peter Pan I.
17.45
Živalice
Živalice I.
17.50
Wissper – šepetalka živalim
Wissper II.
18.05
Kravica Liska
Henrietta I.
18.10
Lepši svet
Lepši svet I.
18.20
Leo in Tig
Leo & Tig I.
18.35
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
18.45
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
18.55
Kravica Liska
Henrietta I.
19.10
Maša in medved
Masha and the Bear II.
19.30
Viking Viki
Vic the Viking I.
19.55
Miraculous - Čarobni dragulj
Miraculous II.
20.15
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
20.20
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
20.50
Power Players junaki
Power Players I.
21.00
Prigode Govorečega Toma
Talking Tom Shorts I.
21.03
Zak nevihta
Zak Storm I.
21.50
Grozni Gašper
Horrid Henry I.
22.30
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
23.20
Screechers Wild: Divji obrat
Screechers Wild I.
0.05
Nočni program
PROGRAMI
ARHIV ČLANKOV