14°C
TV SPORED
serija, komedija, kriminalka
Šverc komerc
Na granici II.
DANES 21.00
akcijski film
Desperado
Desperado
DANES 20.00
akcijski film, avantura, triler
Lara Croft: Zibelka življenja
Lara Croft: Tomb Raider: Cradle of Life
DANES 20.00
serija, kriminalka, drama
Odkupnina
Ransom I.
DANES 21.55
Četrtek6. 5.
Petek7. 5.
Sobota8. 5.
Nedelja9. 5.
Ponedeljek10. 5.
Včeraj11. 5.
Danes12. 5.
Jutri13. 5.
Petek14. 5.
Sobota15. 5.
Nedelja16. 5.
Ponedeljek17. 5.
Torek18. 5.
Sreda19. 5.
Četrtek20. 5.
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
6.00
6.00
24UR
24UR
6.55
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
7.05
Robocar Poli
Robocar Poli I. + II.
7.20
Robocar Poli: Gasilski junaki
Robocar Poli Fire Safety I.
7.35
Viking Viki
Vic the Viking I.
7.45
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
8.00
Vaše zdravje, naša skrb
8.15
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
9.10
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
10.20
Dekle z imenom Feriha
Adini Feriha Koydum II.
11.10
Dekle z imenom Feriha
Adini Feriha Koydum II.
12.15
Sveti Maik
St. Maik II.
13.05
Tv prodaja
13.20
Vrtičkanje
Vrtičkanje V.
14.00
Zdravo, Tereza!
Zdravo, Tereza! III.
14.30
Šverc komerc
Na granici II.
15.30
Usodno vino
Usodno vino I.
16.30
24UR popoldne
24UR popoldne
17.00
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
17.55
Usodni diamanti
Kara Para Ask I.
18.50
24UR vreme
24UR vreme
18.55
24UR
24UR
20.00
Najini mostovi
Najini mostovi III.
21.00
Šverc komerc
Na granici II.
22.00
24UR zvečer
24UR zvečer
22.40
Policijska družina
Blue Bloods IX.
23.35
Gasilci v Chicagu
Chicago Fire VI.
0.30
Slepa pega
Blindspot IV.
1.25
24UR zvečer
24UR zvečer
2.00
Pavza!
Pavza!
5.45
Spoznajmo VOYO
6.00
Pavza!
Pavza!
6.50
Svet
Svet na Kanalu A - 18:00
7.40
Vaše zdravje, naša skrb
8.00
Supergirl
Supergirl II.
8.45
Spoznajmo VOYO
9.00
Top Gear
Top Gear XXVI.
9.30
Top Gear
Top Gear XXVI.
10.00
Vaše zdravje, naša skrb
10.15
Top Gear: Od A do Ž
Top Gear: From A - Z I.
11.30
Spoznajmo VOYO
11.45
Naša mala klinika
Naša mala klinika II.
12.45
Vaše zdravje, naša skrb
13.00
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
13.25
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
13.50
Supergirl
Supergirl II.
14.45
Vaše zdravje, naša skrb
15.00
Kuharski mojster: Sladice
Top Chef: Just Desserts I.
16.00
Top Gear
Top Gear XXVI.
16.30
Top Gear
Top Gear XXVI.
17.00
Naša mala klinika
Naša mala klinika II.
17.55
Svet
Svet na Kanalu A - 18:00
18.55
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
19.20
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
19.50
Svet
Svet na Kanalu A - 19:45
20.00
Desperado
Desperado
22.05
Praznik piva
Beerfest
0.15
Rocky 3
Rocky 3
2.05
Glasbeni mikser
7.10
Rumene krokodilove oči
Yellow Eyes of Crocodiles
9.30
Znova močna
Where The Heart Is
11.55
Črni vitez
Black Knight
13.50
Severne meje
Northern Borders
16.20
Šola groze
Campus Code
18.00
Osamljeni igralec
Gridiron UK
20.00
Lara Croft: Zibelka življenja
Lara Croft: Tomb Raider: Cradle of Life
22.10
Ledena smrt
Whiteout
0.00
Potopljeni
Submerged
1.55
Smrtonosni otok
Far Cry
3.45
Ljubica
Darling
5.10
Nočni program
7.10
Kardashianovi
Keeping Up With the Kardashians XIV.
8.05
Kardashianovi
Keeping Up With the Kardashians XIV.
9.10
Nepremičninske norčije
Bajillion Dollar Propertie$ IV.
9.40
Nepremičninske norčije
Bajillion Dollar Propertie$ IV.
10.15
Whiskey Cavalier
Whiskey Cavalier I.
11.10
Kardashianovi
Keeping Up With the Kardashians XV.
12.00
Kardashianovi
Keeping Up With the Kardashians XV.
12.55
Vohun v nemilosti
Burn Notice V.
13.50
Zlati fant
Golden Boy I.
14.40
Will in Grace
Will & Grace III.
15.10
Will in Grace
Will & Grace III.
15.40
Will in Grace
Will & Grace III.
16.05
Spoznajmo VOYO
16.20
Zakon in red: Enota za posebne primere
Law and Order: S.V.U. XVIII.
17.10
Odkupnina
Ransom I.
18.00
Zločini pred domačim pragom
Close To Home I.
19.00
Riviera
Riviera II.
20.05
Zlati fant
Golden Boy I.
21.00
Zlati fant
Golden Boy I.
21.55
Odkupnina
Ransom I.
22.50
Zakon in red: Enota za posebne primere
Law and Order: S.V.U. XVIII.
23.45
Gotham
Gotham V.
0.40
Riviera
Riviera II.
1.40
Zločini pred domačim pragom
Close To Home I.
2.30
Nočni program
6.00
Kravica Liska
Henrietta I.
6.05
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
6.15
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears III.
6.20
Luna Petunija
Luna Petunia I.
6.35
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
6.45
Kravica Liska
Henrietta I.
6.50
Tri mucke
Kid-E-Cats I.
7.00
Wissper – šepetalka živalim
Wissper II.
7.10
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
7.25
Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends III.
7.50
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
8.05
Kravica Liska
Henrietta I.
8.10
Kravica Liska
Henrietta I.
8.20
Domače živalice
Domače živalice I.
8.24
Luna Petunija
Luna Petunia I.
8.35
Perla
Pearlie I.
9.00
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca Fashion Friends III.
9.50
Super poklici
Super poklici I.
9.55
Luna Petunija
Luna Petunia II.
10.05
Wissper – šepetalka živalim
Wissper II.
10.20
Kindi Kids: Navihane malčice
Kindi Kids I.
10.25
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
10.50
Peter Pan
Peter Pan II.
11.15
Maša in medved
Masha and the Bear II.
11.30
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears III.
11.35
Tri mucke
Kid-E-Cats I.
11.40
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
11.55
Robovlaki
Robot Trains II.
12.10
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
12.20
Power Players junaki
Power Players II.
12.35
Miraculous - Čarobni dragulj
Miraculous II.
12.55
Peter Pan
Peter Pan I.
13.20
Pirati iz soseščine
Pirates Next Door II.
13.30
Pod košem
Basketeers I.
13.55
Power Players junaki
Power Players II.
14.05
Blazing Team - Ognjena ekipa
Blazing Team I.
14.30
Miraculous - Čarobni dragulj
Miraculous II.
14.50
Super poklici
Super poklici I.
15.00
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca Fashion Friends III.
15.45
Peter Pan
Peter Pan I.
16.10
Tashijeve pustolovščine
Tashi I.
16.25
Robovlaki
Robot Trains II.
16.40
Super poklici
Super poklici I.
16.45
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
16.55
Kravica Liska
Henrietta I.
17.00
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears III.
17.05
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
17.20
Peter Pan
Peter Pan II.
17.40
Super poklici
Super poklici I.
17.45
Perla
Pearlie I.
18.10
Luna Petunija
Luna Petunia I.
18.25
Kravica Liska
Henrietta I.
18.35
Super poklici
Super poklici I.
18.40
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
18.55
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears III.
19.00
Kindi Kids: Navihane malčice
Kindi Kids I.
19.05
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
19.15
Power Players junaki
Power Players II.
19.30
Viking Viki
Vic the Viking I.
19.55
Pirati iz soseščine
Pirates Next Door II.
20.10
Power Players junaki
Power Players II.
20.20
Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends III.
20.40
Miraculous - Čarobni dragulj
Miraculous II.
21.05
Pod košem
Basketeers I.
21.30
Screechers Wild: Divji obrat
Screechers Wild I.
21.50
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Yu-Gi-Oh! Arc-V II.
22.35
Beyblade: Pot do zmage
Beyblade Burst II.
23.35
Nočni program
PROGRAMI
ARHIV ČLANKOV