32°C
TV SPORED
serija, resničnostna
Sanjski moški
Sanjski moški
DANES 20.00
serija, šport
MotoGP - kvalifikacije VN Nemčije
MotoGP - kvalifikacije
DANES 13.25
akcijski film, avantura
Indiana Jones in zadnji križarski pohod
Indiana Jones and the Last Crusade
DANES 20.00
serija, kriminalka, drama
Odkupnina
Ransom II.
DANES 21.55
Nedelja13. 6.
Ponedeljek14. 6.
Torek15. 6.
Sreda16. 6.
Četrtek17. 6.
Včeraj18. 6.
Danes19. 6.
Jutri20. 6.
Ponedeljek21. 6.
Torek22. 6.
Sreda23. 6.
Četrtek24. 6.
Petek25. 6.
Sobota26. 6.
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
6.00
6.00
24UR
24UR
6.50
OTO čira čara
OTO čira čara
6.54
Ruby Mavrica
Rainbow Ruby I.
7.05
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
7.20
Robocar Poli: Gasilski junaki
Robocar Poli Fire Safety I.
7.35
Rev & Roll štirikolesniki
Rev & Roll I.
8.00
Peter Pan
Peter Pan II.
8.20
Mia in jaz
Mia and Me I.
8.45
Miraculous - Čarobni dragulj
Miraculous II.
9.10
Pirati iz soseščine
Pirates Next Door II.
9.35
Power Players junaki
Power Players I.
9.45
Divja brata Kratt
Wild Kratts II.
10.05
Betty v New Yorku
Betty en NY I.
11.00
Betty v New Yorku
Betty en NY I.
11.55
Betty v New Yorku
Betty en NY I.
12.50
Vaše zdravje, naša skrb
13.05
Še vedno Alice
Still Alice
15.00
Vaše zdravje, naša skrb
15.15
MasterChef Slovenija
MasterChef Slovenija VII.
16.30
MasterChef Slovenija
MasterChef Slovenija VII.
17.50
Preverjeno
Preverjeno
18.50
24UR vreme
24UR vreme
18.55
24UR
24UR
20.00
Sanjski moški
Sanjski moški
21.00
Vrtnice in vino
Vrtnice in vino I.
21.30
Kateri je pravi?
What's Your Number?
23.40
Temna globina
Dark Tide
1.50
Piran - Pirano
Piran - Pirano
3.35
Pavza!
Pavza!
6.00
Pavza!
Pavza!
6.50
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
7.15
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
7.40
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
8.05
Vaše zdravje, naša skrb
8.20
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
8.45
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
9.10
Alvin in veverički 2
Alvin and the Chipmunks: Squeakquel
10.50
Vaše zdravje, naša skrb
11.05
Bodi kul
Be Cool
13.25
MotoGP - kvalifikacije VN Nemčije
MotoGP - kvalifikacije
16.00
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
16.25
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
16.50
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
17.15
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
17.40
Mladi Sheldon
Young Sheldon I.
18.00
Pazi, kamera!
Pazi, kamera! XVII.
18.30
Dan za trening
Dan za trening
19.10
Pavza!
Pavza!
19.35
Nepraktični šaljivci
Impractical Jokers VII.
20.00
Dobrodošli v džungli
Rundown
22.00
Otok ljubezni
Love Island I.
22.55
Otok ljubezni
Love Island I.
0.05
Otok ljubezni
Love Island I.
1.15
Otok ljubezni
Love Island I.
2.10
Glasbeni mikser
6.40
Aleksander in njegove punce
Virgin Alexander
8.25
Muzikal z Divjega zahoda
Widow's Might
10.15
Pozabljeni otroci
God Grew Tired of Us
11.55
Nethiahove legende
Legends of Nethiah
13.50
Boljši časi
Any Day
15.50
Peti val
5th Wave
18.05
Bog, le kaj smo zagrešili?
Serial (Bad) Weddings
20.00
Indiana Jones in zadnji križarski pohod
Indiana Jones and the Last Crusade
22.30
Jekleni mož
Man of Steel
1.10
Prepovedani boji
Damage
3.20
Jezdec
Horseman
5.05
Nočni program
6.00
7.00
Sanjski moški
Bachelor XVII.
8.00
Sanjski moški
Bachelor XVII.
8.50
Sanjski moški
Bachelor XVII.
9.45
Sanjski moški
Bachelor XVII.
10.50
Murphy Brown
Murphy Brown XI.
11.15
Murphy Brown
Murphy Brown XI.
11.45
Čarovnice iz East Enda
Witches of East End II.
12.30
Čarovnice iz East Enda
Witches of East End II.
13.25
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
13.55
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
14.25
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
14.50
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
15.20
Odkupnina
Ransom II.
16.10
Odkupnina
Ransom II.
17.10
Težki zločini
Major Crimes VI.
18.05
Čarovnice iz East Enda
Witches of East End II.
19.00
Čarovnice iz East Enda
Witches of East End II.
20.00
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
20.25
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
20.55
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
21.25
Brooklyn 9-9
Brooklyn Nine-Nine V.
21.55
Odkupnina
Ransom II.
22.45
Odkupnina
Ransom II.
23.45
Težki zločini
Major Crimes VI.
0.40
Gotham
Gotham V.
1.35
Gotham
Gotham V.
2.15
Gotham
Gotham V.
3.00
Nočni program
6.00
Tika taka
Tickety Toc I.
6.10
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
6.20
Kindi Kids: Navihane malčice
Kindi Kids I.
6.25
Kravica Liska
Henrietta I.
6.45
Govoreči Tom: Superjunaki
Talking Tom Heroes I.
7.05
Luna Petunija
Luna Petunia II.
7.15
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
7.30
Rev & Roll štirikolesniki
Rev & Roll I.
8.00
Govoreči Tom: Superjunaki
Talking Tom Heroes I.
8.10
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
8.20
Kravica Liska
Henrietta I.
8.30
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
8.40
Skrivnostni ranč
Ranch I.
9.10
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca: Fashion Friends I.
9.30
Super poklici
Super poklici I.
9.40
Divja brata Kratt
Wild Kratts II.
10.00
Luna Petunija
Luna Petunia II.
10.15
Govoreči Tom: Superjunaki
Talking Tom Heroes I.
10.25
Skrivnostni ranč
Ranch I.
10.50
Tika taka
Tickety Toc I.
11.00
Rev & Roll štirikolesniki
Rev & Roll I.
11.25
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
11.35
Kravica Liska
Henrietta I.
11.45
Lepši svet
Lepši svet I.
11.50
Tika taka
Tickety Toc I.
12.15
Luna Petunija
Luna Petunia II.
12.25
Pirati iz soseščine
Pirates Next Door II.
12.35
Skrivnostni ranč
Ranch I.
13.00
Peter Pan
Peter Pan II.
13.25
Spuži na suhem
SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
14.45
Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends III.
14.55
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
15.20
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca: Fashion Friends I.
15.45
Super poklici
Super poklici I.
15.50
Peter Pan
Peter Pan II.
16.20
Grizzy in glodavčki
Grizzy and the Lemmings III.
16.35
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Whee Wheels I.
16.45
Tri mucke
Kid-E-Cats II.
16.50
Kindi Kids: Navihane malčice
Kindi Kids I.
17.00
Kravica Liska
Henrietta I.
17.15
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
17.25
Rev & Roll štirikolesniki
Rev & Roll I.
17.45
Tika taka
Tickety Toc I.
18.00
Maša in medved
Masha and the Bear II.
18.05
Monsiji
Monsikids I.
18.10
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears III.
18.20
Kravica Liska
Henrietta I.
18.25
Kindi Kids: Navihane malčice
Kindi Kids I.
18.30
Govoreči Tom: Superjunaki
Talking Tom Heroes I.
18.40
Govoreči Tom: Superjunaki
Talking Tom Heroes I.
18.45
Kravica Liska
Henrietta I.
19.00
Skrivnostni ranč
Ranch I.
19.20
Pirati iz soseščine
Pirates Next Door II.
19.35
Rev & Roll štirikolesniki
Rev & Roll I.
20.00
Mia in jaz
Mia and Me I.
20.25
Pod košem
Basketeers I.
20.45
Power Players junaki
Power Players II.
21.10
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
21.35
Blazing Team - Ognjena ekipa
Blazing Team I.
21.55
Transformerji: Kibervesolje
Transformers Cyberverse I.
22.15
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Yu-Gi-Oh! Arc-V II.
22.35
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Yu-Gi-Oh! Arc-V II.
23.40
Nočni program
PROGRAMI
ARHIV ČLANKOV