3°C
TV SPORED
akcijski film, kriminalka, triler
Jack Reacher
Jack Reacher
DANES 20.00
komedija, kriminalka
Kletna ruleta
House
DANES 20.00
drama, romantični film
Ob tebi
Me Before You
DANES 20.00
serija, kriminalka, drama
V mreži zločina
Murder in the First II.
DANES 20.00
Ponedeljek18. 1.
Torek19. 1.
Sreda20. 1.
Četrtek21. 1.
Petek22. 1.
Včeraj23. 1.
Danes24. 1.
Jutri25. 1.
Torek26. 1.
Sreda27. 1.
Četrtek28. 1.
Petek29. 1.
Sobota30. 1.
Nedelja31. 1.
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
6.00
6.00
24UR
24UR
6.55
OTO čira čara
OTO čira čara
6.57
Telebajski
New Teletubbies I.
7.10
Heidi
Heidi II.
7.35
Luna Petunija
Luna Petunia II.
8.00
Male opice Mončiči
Monchhichi I.
8.10
Robovlaki
Robot Trains II.
8.25
Miraculous - Čarobni dragulj
Miraculous II.
8.45
Divja brata Kratt
Wild Kratts II.
9.10
Blazing Team - Ognjena ekipa
Blazing Team I.
9.30
Grozni Gašper
Horrid Henry I.
9.55
Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends V.
10.15
Mali šef Slovenije
Mali šef Slovenije I.
11.00
Ljubezen po domače
Ljubezen po domače III.
12.10
Pavza!
Pavza!
13.00
Vaše zdravje, naša skrb
13.15
Večna najstnica
Laggies
15.10
Vaše zdravje, naša skrb
15.25
Čez 30 in še pri tastarih
Failure to Launch
17.10
Posel mojega življenja
Shark Tank VIII.
18.00
Popolna preobrazba doma
Extreme Makeover: Home Edition VII.
18.50
24UR vreme
24UR vreme
18.55
24UR
24UR
20.00
Jack Reacher
Jack Reacher
22.15
Novo življenje
Majestic
0.45
Prevarana
Body of Deceit
2.10
Pavza!
Pavza!
5.35
Spoznajmo VOYO
6.00
Pavza!
Pavza!
6.25
Pazi, kamera!
Pazi, kamera!
6.50
Volan
Volan XVIII.
7.25
Vrabček Richard
Richard the Stork
8.45
Vaše zdravje, naša skrb
9.00
Magazin Lige prvakov
Magazin Lige prvakov
9.35
Ime mi je Michael
Michaels
11.10
Vaše zdravje, naša skrb
11.25
Alvin in veverički 3
Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
12.55
007 - Vse in še svet
James Bond: World is Not Enough
15.10
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
15.50
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
16.25
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
17.00
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
17.35
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
18.05
Pazi, kamera!
Pazi, kamera! XVII.
18.40
Lepo je biti sosed
Lepo je biti sosed V.
19.35
Pavza!
Pavza!
20.00
Kletna ruleta
House
21.35
Rocky 4
Rocky 4
23.05
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
23.40
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
0.15
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
0.50
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
1.15
Andrija in Andjelka
Andrija i Andjelka I.
2.00
Glasbeni mikser
6.55
Hollywoodske zgodbe
Hollywood's Stories I.
7.20
Afera Gencom
Fugitive Mind
8.55
Nova prilika
Turn the River
10.25
Pravični posel
Just Business
12.00
Legenda Babe
Babe
14.05
Ameriški sin
American Son
15.45
Hiša debele mame 3
Big Mommas: Like Father, Like Son
17.40
Sfera
Sphere
20.00
Ob tebi
Me Before You
21.50
Sleparja
Matchstick Men
23.50
Matrica
Matrix
2.10
Pogodba s hudičem
I Lived
3.45
Nočni program
7.00
Usodno vino
Usodno vino IV.
7.50
Usodno vino
Usodno vino IV.
8.45
Usodno vino
Usodno vino IV.
9.35
Naš TV nasvet
9.50
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
10.15
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
10.40
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
11.05
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
11.30
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
12.00
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
12.25
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
12.50
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
13.15
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
13.40
Veliki pokovci
Big Bang Theory XI.
14.00
Supergirl
Supergirl V.
14.50
Supergirl
Supergirl V.
15.45
Supergirl
Supergirl V.
16.30
Supergirl
Supergirl V.
17.25
Supergirl
Supergirl V.
18.10
Zadnja ladja
Last Ship IV.
19.05
Zadnja ladja
Last Ship IV.
20.00
V mreži zločina
Murder in the First II.
20.50
V mreži zločina
Murder in the First II.
21.45
V mreži zločina
Murder in the First II.
22.30
V mreži zločina
Murder in the First II.
23.25
V mreži zločina
Murder in the First II.
0.15
Supergirl
Supergirl V.
1.00
Supergirl
Supergirl V.
1.35
Supergirl
Supergirl V.
2.15
Supergirl
Supergirl V.
3.00
Supergirl
Supergirl V.
3.35
Nočni program
6.00
Zebra Zigbi
Zigby I.
6.10
Ruby Mavrica
Rainbow Ruby I.
6.25
Čebelica Maja
Maya the Bee I.
6.35
Tri mucke
Kid-E-Cats II.
6.45
Lepši svet
Lepši svet I.
6.50
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
7.05
Heidi
Heidi II.
7.30
Viking Viki
Vic the Viking I.
7.55
Leo in Tig
Leo & Tig I.
8.15
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
8.30
Zebra Zigbi
Zigby I.
8.50
Maša in medved
Masha and the Bear III.
9.00
Lepši svet
Lepši svet I.
9.05
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca Fashion Friends II.
9.55
Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo
My Little Pony: Friendship is Magic V.
10.15
Čebelica Maja
Maya the Bee I.
10.40
Ruby Mavrica
Rainbow Ruby I.
10.55
Lepši svet
Lepši svet I.
10.58
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
11.05
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
11.30
Zebra Zigbi
Zigby I.
11.45
Viking Viki
Vic the Viking I.
12.00
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears II.
12.04
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
12.10
Kravica Liska
Henrietta I.
12.20
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
12.25
Čebelica Maja
Maya the Bee I.
12.35
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears II.
12.40
Lepši svet
Lepši svet I.
12.45
Leo in Tig
Leo & Tig I.
13.05
Power Players junaki
Power Players I.
13.25
Hudi mačkoni
Podcats II.
13.40
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
14.05
Power Rangers: Preobrazba
Power Rangers Beast Morphers XXVI.
14.25
Hudi mačkoni
Podcats II.
14.35
Pod košem
Basketeers I.
15.00
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca Fashion Friends II.
15.50
Power Players junaki
Power Players I.
16.15
Viking Viki
Vic the Viking I.
16.25
Zebra Zigbi
Zigby I.
16.40
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
16.55
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
17.10
Lepši svet
Lepši svet I.
17.15
Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo
My Little Pony: Friendship is Magic V.
17.35
Čebelica Maja
Maya the Bee I.
17.45
Tri mucke
Kid-E-Cats III.
18.00
Maša in medved
Masha and the Bear III.
18.05
Zebra Zigbi
Zigby I.
18.20
Čebelica Maja
Maya the Bee I.
18.35
Dojenčki in čarobne solzice
Cry Babies Magic Tears II.
18.40
Kravica Liska
Henrietta I.
18.45
Lepši svet
Lepši svet I.
18.50
Želvica Lulu
Lulu Zipadoo I.
19.05
Viking Viki
Vic the Viking I.
19.15
Ruby Mavrica
Rainbow Ruby I.
19.30
Heidi
Heidi II.
19.50
Pod košem
Basketeers I.
20.15
Spin Fighters vrtavke
Spin Fighters IV.
20.40
Hudi mačkoni
Podcats II.
21.05
Maggie & Bianca: Modni frendici
Maggie & Bianca Fashion Friends II.
21.50
Power Rangers: Preobrazba
Power Rangers Beast Morphers XXVI.
22.15
Hudi mačkoni
Podcats II.
22.25
Vzpon ninja želv
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles I.
23.10
Screechers Wild: Divji obrat
Screechers Wild I.
23.55
Nočni program
PROGRAMI
ARHIV ČLANKOV