Šport

Agassi zmagovalec Melbourna

Melbourne, 26. 01. 2003 00.00 1 min branja 0

Že četrtič na vrhu

Američan Andre Agassi je zmagovalec odprtega teniškega prvenstva Avstralije v Melbournu. V finalu prvega letošnjega grand slam turnirja je s 6:2, 6:2 in 6:1 zlahka opravil z Nemcem Rainerjem Schüttlerjem.

Že četrtič na vrhu
Že četrtič na vrhu
FOTO: Reuters

Agassi je tako še četrtič osvojil naslov na tem turnirju in osmo zmago na turnirjih, ki štejejo za grand slam.

Američan se je dobesedno sprehodil skozi žreb letošnjega odprtega prvenstva Avstralije, saj je njegovim sedmim tekmecem s skupnimi močmi uspelo sestaviti en sam niz. Z zmago pa je Agassi dobil tudi stavo s svojo ekipo. Kondicijski trener Gil Reyes, zapriseženi sovražnik alkohola bo moral spiti margarito, narejeno "a la" Agassi, trener Darren Cahill bo po novem nosil obrito glavo, žena Steffi Graf pa bo morala znova poprijeti za lopar in se z njim udeležiti naslednjega turnirja za grand slam v Parizu med mešanimi dvojicami.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763