Šport

Bielsa ostaja selektor Argentine

Buenos Aires, 24. 07. 2002 00.00 1 min branja 0

Marcelo Bielsa

Predsednik Argentinske nogometne zveze Julio Grondona je izjavil, da bodo selektorju Marcelu Bielsi, kljub neuspehu na zadnjem svetovnem prvenstvu na Japonskem in v Južni Koreji, ponudili novo pogodbo.

Marcelo Bielsa
Marcelo Bielsa
FOTO: Reuters

Grondona je dodal, da ima Bielsa tudi med igralci popolno podporo, saj so prav slednji zahtevali, da ostane na krmilu izbrane vrste. "Zdaj so na vrsti pogovori z Marcelom, na katerih ga bomo skušali prepričati, da nadaljuje z delom," je dejal Grondona.

Bielsa po povratku s SP ni imel nobenih stikov z javnostjo, kar je razumljivo, saj je Argentina pred mundialom veljala za glavnega favorita za naslov svetovnega prvaka, izpadla pa je že v predtekmovanju.

Prvi kandidat za naslednika Bielse Jose Pekerman, ki je v reprezentanci opravljal funkcijo koordinatorja, se je pred tem umaknil iz "dvoboja" za selektorski stolček. "Pekerman je dejal, da ne želi voditi reprezentance, kljub temu pa upamo, da bo nadaljeval z delom v zvezi," je zaključil Grondona.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425