Borilni športi

Zdaj ni več skrivnosti: Kozinova marca v Stuttgartu proti Finki

Ljubljana, 10. 02. 2019 18.08 1 min branja 1

image (28)

Slovenska boksarka Ema Kozin bo 23. marca nastopila v Stuttgartu, kjer se bo s Finko Sanno Turunnen pomerila za naslov svetovne prvakinje po verziji WBF v super srednji kategoriji, so sporočili iz ekipe Kozinove.

Kozinova (na fotografiji) bi s 16. zmago med profesionalkami postala svetovna prvakinja WBF v dveh kategorijah.
Kozinova (na fotografiji) bi s 16. zmago med profesionalkami postala svetovna prvakinja WBF v dveh kategorijah.
FOTO: Aljoša Kravanja

Arena Ludwigsburg v Stuttgartu bo 23. marca gostila prestižni gala večer, kjer ne bo manjkalo vrhunskih dvobojev s široko mednarodno zasedbo, eden od dvobojev pa je namenjen tudi Emi Kozin, poroča STA.

Kozinova bo skušala doseči 16. zmago v profesionalni karieri in s tem postati svetovna prvakinja WBF v dveh težnostnih kategorijah.

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Devilz Pff
10. 02. 2019 18.42
No vsaj za Stuttgart ne rabiš vize.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534