Šport

Brez Janckerja in Nowotnyja

Muenchen, 18. 10. 2001 00.00 1 min branja 0

Rudi Voeller

Selektor nemške nogometne reprezentance Rudi Voeller je zaradi poškodb ostal še brez dveh reprezentantov; napadalca Carstena Janckerja in branilca Jensa Nowotnyja.

Rudi Voeller
Rudi Voeller
FOTO: Reuters

Tri tedne pred dodatnima kvalifikacijskima tekmama z Ukrajino za nastop na svetovnem prvenstvu na Japonskem in v Južni Koreji ima Rudi Voeller spet težave. Nemški selektor na izjemno pomembnih dvobojih - 10. novembra v Kijevu in 14. novembra v Dortmundu - po odpovedi Sebastiana Deislerja zaradi poškodbe kolena ne bo mogel računati še na dva člana začetne enajsterice: napadalca Carstena Janckerja in branilca Jensa Nowotnyja.

Jancker, napadalec muenchenskega Bayerna, je na zadnjem treningu obnovil staro poškodbo noge, medtem ko ima branilec Bayerja iz Leverkusna težave z meniskusom in je na sredini tekmi v ligi prvakov v Barceloni ob polčasu moral zapustiti igrišče. Po prvih zdravniških ocenah oba nogometaša ne bosta nared za tekmi z Ukrajino.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425