Šport

Brez Venus Williams

Innsbruck, 30. 06. 2004 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Teniška reprezentanca ZDA, ki je bila v prvem krogu 41. tekmovanja za pokal Federacij usodna za Slovenijo, v četrtfinalu proti Avstriji ne bo nastopila z zvezdnico Venus Williams.

Starejša izmed sester Wiliams se je po izpadu v drugem krogu Wimbledona vrnila v ZDA in se odpovedala nastopu za reprezentanco 10. in 11. julija.

Venus je odpovedala nastop za pokal Fed
Venus je odpovedala nastop za pokal Fed FOTO: Reuters

Kapetanka ekipe ZDA Zina Garrison je zdaj poleg neuničljive veteranke Martine Navratilove v moštvo vpoklicala Chando Rubin (20. na lestvici WTA), Liso Raymond (27.) in Jill Craybas (64.), za Avstrijo pa bodo zaigrale Barbara Schett, Barbara Schwartz, Patricia Wartusch in Sybille Bammer.

V omenjenem terminu pa slovenske teniške igralke v postavi Tina Pisnik, Katarina Srebotnik, Tina Križan in Andreja Klepač čaka pot v Indonezijo in boj za obstanek, saj jim le zmaga zagotavlja obstanek v svetovni skupini pokala Fed.

  • Razvlažilnik
  • Puhalnik listja
  • Sesalnik
  • Plastična omara
  • Peč za kostanj
  • Radiator
  • Nadstrešek
  • Konvektor
  • Kamin
  • Set orodja
  • Regal