Šport

Dosmrtna prepoved nastopanja za Turkinjo?

Ankara, 17. 11. 2007 16.39 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Nekdanja evropska prvakinja Sureyya Ayhan je bila pozitivna na dopinškem testu, tako da turški atletinji zdaj grozi dosmrtna prepoved nastopanja.

Sureyya Ayhan je bila pozitivna tudi na drugem testu.
Sureyya Ayhan je bila pozitivna tudi na drugem testu. FOTO: Reuters

Sureyya Ayhan, ki je že prestala dveletno prepoved zaradi kršenja pravil pri testiranju in se zaradi tega leta 2004 ni smela udeležiti olimpijskih iger v Atenah, je zanikala vsakršno uporabo prepovedanih poživil.

V poročilu o vnovični kršitvi predpisov je bilo zapisano, da je bila Turkinja pozitivna na dopingu med septembrskim treningom v ZDA, kjer se je pripravljala na OI v Pekingu prihodnje leto.

Yucel Kop, mož in trener omenjene atletinje, je sicer izjavil, da sumi v pravilnost testa, a je drugi preizkus, izveden v Kanadi, sum zlorabe potrdil.

  • Bauhaus katalog
  • Makita set orodij
  • Cubes hladnilnik
  • figura božiček
  • Božično drevo
  • Led figurica
  • Božična razsvetljava
  • Akustični panel
  • Konvektorski grelnik
  • Kopalniško pohištvo
  • Svetlobna veriga
  • Zložljivi podest
  • Božične krogle
KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User272146
18. 11. 2007 01.48
Nej pride v Slovenijo, bo za nas nastopala!!!