Nogomet

Dodaten prostor za navijače

Dunaj, 15. 06. 2008 14.50 1 min branja 0

Ivica Vastić bo proti Nemcem zelo motiviran.

Prireditelji na Dunaju so se dobro pripravili na pričakovano povečanje obiska pred ponedeljkovo odločilno tekmo skupine B med Avstrijo in Nemčijo.

Ivica Vastić bo proti Nemcem zelo motiviran.
Ivica Vastić bo proti Nemcem zelo motiviran.
FOTO: Reuters

Poleg navijaških con v središču mesta bodo za tiste nogometne navdušence, ki nimajo vstopnic, a bi radi doživeli vzdušje evropskega prvenstva, odprli vrata stadiona Gerhard Hanappi.

Na tribunah si bo lahko 40.000 gledalcev ogledalo prenos tekme z največjega dunajskega stadiona Ernst Happel.

S to potezo želijo na Dunaju tudi razbremeniti mestno središče. Med tekmo Avstrija – Poljska so morali navijaško cono celo zapreti, saj je bilo navijačev preprosto preveč.

  • katalog
  • kamin
  • kamera
  • rastlinjak
  • kopalnica
  • generator
  • verige
  • kovček
  • omare
  • regal
  • radiator
  • sesalnik
  • dereze
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1450