Formula 1

fotogalerija: pred VN Kitajske F1

Šanghaj, 14. 04. 2010 11.10 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

fotogalerija: pred VN Kitajske F1

Začetek leta 2004 je bil sanjski...
Začetek leta 2004 je bil sanjski... FOTO: Reuters
Veselje na lanskem zmagovalnem podiju.
Veselje na lanskem zmagovalnem podiju. FOTO: Reuters
Sebastian Vettel in Jenson Button sta bila lani razred zase.
Sebastian Vettel in Jenson Button sta bila lani razred zase. FOTO: Reuters
Naloženi ferrari Felipeja Masse, po nesreči zaradi katere je varnostni avto prišel še drugič na progo.
Naloženi ferrari Felipeja Masse, po nesreči zaradi katere je varnostni avto prišel še drugič na progo. FOTO: Reuters
Na lanski dirki tudi največji asi, kot denimo Fernando Alonso, niso bili imuni na težke razmere, ki so vladale na stezi.
Na lanski dirki tudi največji asi, kot denimo Fernando Alonso, niso bili imuni na težke razmere, ki so vladale na stezi. FOTO: Reuters
Imperij vrača udarec: zmaga Hamiltona v sezoni 2008.
Imperij vrača udarec: zmaga Hamiltona v sezoni 2008. FOTO: Reuters
Na Kitajskem je vse v znamenju rdeče barve...
Na Kitajskem je vse v znamenju rdeče barve... FOTO: Reuters
Azijska izpričana ljubezen do fotografiranja.
Azijska izpričana ljubezen do fotografiranja. FOTO: Reuters
Žeja je popadla Finca po zmagi, s katero se je Hamiltonu približal le na sedem točk razlike pred zadnjo dirko sezone, na koncu pa tudi postal svetovni prvak.
Žeja je popadla Finca po zmagi, s katero se je Hamiltonu približal le na sedem točk razlike pred zadnjo dirko sezone, na koncu pa tudi postal svetovni prvak. FOTO: Reuters
...ki mu ga je v obliki napake pri uvozu v bokse poklonil Lewis Hamilton, katerega mclaren je tako postal nepričakovana fotografska trofeja za kitajske varnostnike.
...ki mu ga je v obliki napake pri uvozu v bokse poklonil Lewis Hamilton, katerega mclaren je tako postal nepričakovana fotografska trofeja za kitajske varnostnike. FOTO: Reuters
Schumacherjev naslednik Kimi Räikkönen je v sezoni 2007 izkoristil darilo...
Schumacherjev naslednik Kimi Räikkönen je v sezoni 2007 izkoristil darilo... FOTO: Reuters
...saj je Šanghaj dobil tretjega različnega zmagovalca. V tretje gre rado, si je ob vožnji skozi cilj prepeval Michael Schumacher.
...saj je Šanghaj dobil tretjega različnega zmagovalca. V tretje gre rado, si je ob vožnji skozi cilj prepeval Michael Schumacher. FOTO: Reuters
Tudi leto kasneje je bilo zanimivo...
Tudi leto kasneje je bilo zanimivo... FOTO: Reuters
Veselje Fernanda Alonsa in Renaultovega šefa Flavia Briatoreja po Špančevi zmagi leta 2005.
Veselje Fernanda Alonsa in Renaultovega šefa Flavia Briatoreja po Špančevi zmagi leta 2005. FOTO: Reuters
...in Peter Sauber, ki je prodal večinski delež BMW. Po umiku Bavarcev je Švicar letos ponovno postal 100-odstotni lastnik moštva.
...in Peter Sauber, ki je prodal večinski delež BMW. Po umiku Bavarcev je Švicar letos ponovno postal 100-odstotni lastnik moštva. FOTO: Reuters
Kar dva zasebnika sta se na Kitajskem poslovila od F1: Eddie Jordan...
Kar dva zasebnika sta se na Kitajskem poslovila od F1: Eddie Jordan... FOTO: Reuters
Po vsem Šanghaju je na tisoče podobnih plakatov vabilo prebivalce, naj si pridejo ogledat dirko leta 2005.
Po vsem Šanghaju je na tisoče podobnih plakatov vabilo prebivalce, naj si pridejo ogledat dirko leta 2005. FOTO: Reuters
saj se je Rubens Barrichello leta 2004 v zgodovino vpisal kot prvi zmagovalec kitajske dirke.
saj se je Rubens Barrichello leta 2004 v zgodovino vpisal kot prvi zmagovalec kitajske dirke. FOTO: Reuters
...vsaj kar se Ferrarija tiče...
...vsaj kar se Ferrarija tiče... FOTO: Reuters
fotogalerija: pred VN Kitajske F1
Je dirke že konec?
Je dirke že konec? FOTO: Reuters
UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.