Formula 1

Hamilton je zelo nezadovoljen

Montreal, 12. 06. 2010 10.34 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Dirkač ekipe McLaren Mercedes Lewis Hamilton je pred kvalifikacijami za VN Kanade sila nezadovoljen z zmogljivostjo svojega dirkalnika in s pogoji na stezi.

Lewis Hamilton z dirkališčem Gilles Villeneuve ni najbolj zadovoljen.
Lewis Hamilton z dirkališčem Gilles Villeneuve ni najbolj zadovoljen. FOTO: Reuters

Dirkača moštva McLaren-Mercedes sta bila na prvem prostem treningu pred kvalifikacijami VN Kanade med najhitrejšimi. Jenson Button je vknjižil prvi čas, medtem ko se je Lewis Hamilton povzpel na tretje mesto. Na drugem pa je bila slika precej drugačna. Hamilton je zdrsnil na sedmo, Button pa celo na skromno enajsto mesto. Svetovni prvak iz leta 2008 glavni razlog vidi predvsem v nastavitvah dirkalnika in umazani stezi. "S treningom ne morem biti zadovoljen. Zelo težko je bilo voziti na tej stezi. Gume se nikakor niso hotele ogreti. Tako zelo je drselo, kot da bi bili na kakšni ledeni ploskvi. Nekoč smo imeli na tej stezi izjemen oprijem, tokrat pa je zgodba povsem drugačna,“ je nezadovoljno sedmi sili razlagal Hamilton in dodal: "Preglavice so nam povzročale tudi nastavitve dirkalnika. Nekaj stvari smo poskušali prilagoditi, vendar je bilo vse skupaj le še slabše. Mislim, da so imeli drugi dirkači podobne težave. To bo še zelo zanimivo.“
 

  • 13
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
KOMENTARJI (7)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User505947
12. 06. 2010 13.55
hemilton je lepši od mihaela šumaherja...zato so mu tudi dali boljšo formulo za peljat!
User511028
12. 06. 2010 13.54
1A_ Aaa tako je bilo, ja sej kej takega je pa možno
User443636
12. 06. 2010 12.34
-mclaren-: verjemi, da še predobro vem, kako se osvežuje. Če bi opazoval komentarje prej, bi videl, da je zelo dolgo sameval le moj drugi komentar, prvega pa so vrnili kasneje. Enkrat sem že pisal na mail urednika, ker je moderator neutemeljeno zbrisal nežaljivo kritiko, pa se je čez nekaj časa spet pojavila med vsemi ostalimi komentarji, kar na sredi ... Kar se tiče besede "matrali" - to so po objavi mojega komentarja zelo hitro popravili in odstranili komentar, kar me je zelo ujezilo. No, upam, da sem tu razložil situacijo. :-)
User511028
12. 06. 2010 11.52
1A_ Ti si *, komentarji sploh ne izginejo sam teb ne pokaže k ne znaš osvežit!!! p.s. kje si sploh zasledil besedo matrali
Tajkun Pirc Musar
12. 06. 2010 11.33
User443636
12. 06. 2010 11.14
Matrali? MATRALI? To je nižje pogovorno! Sramota za nekoga, ki mu dovolijo objavljati novice za 24ur. P.s.: moderator, tokrat bom svoj komentar fotografiral in če izgine, prisežem, da bom vložil tožbo. Kar je preveč, pa je preveč.
User443636
12. 06. 2010 11.06
Matrali? MATRALI? To je nižje pogovorno! Sramota za nekoga, ki mu dovolijo objavljati novice za 24ur.