Slovenski hokejisti so se po prvem mestu na prvenstvu v Južni Koreji vrnili med elito. Za Slovenijo bo nastop na SP na Češkem leta 2015 osmi med najboljšimi na svetu. Slovenci so v najkakovostnejšem razredu prvič zaigrali leta 2002 na Švedskem, pa leto pozneje na Finskem, nato pa še v letih 2005 v Avstriji in 2006 v Latviji, leta 2008 v Kanadi, 2011 na Slovaškem in nazadnje lani na Švedskem in Finskem. Povratek med najboljše reprezentance na svetu znajo ceniti tudi slovenski hokejski navdušenci, ki so rise v nedeljo zvečer v velikem številu pričakali ob vrnivi v domovino.
Hokej
FOTO in VIDEO: Navijači so risom pričarali topel sprejem
Brnik, 27. 04. 2014 23.53 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
M.J.
Komentarji
11
Pomlajena reprezentanca, brez osmerice olimpijcev, je uspešno končala nastop na drugoligaškem svetovnem prvenstvu v Južni Koreji in Slovenijo vrnila med elito za leto 2015. Risi so ob prihodu v domovino naleteli na topel sprejem hokejskih navdušencev.
KOMENTARJI (11)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.