Hokej

Jeseničani slavili sredi Tivolija

Ljubljana, 13. 02. 2020 21.33 1 min branja 3

SŽ Olimpija - Sij Acroni Jesenice

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi 1. kroga drugega dela alpske lige v gosteh premagali SŽ Olimpijo s 3:2 (1:0, 2:0, 0:2).

Slovenski ekipi sta se uvrstili med prvih šest po rednem delu regionalnega tekmovanja in tako nadaljujeta v drugem delu, kjer ju čaka še deset tekem. Moštva v tej skupini igrajo le za razvrstitev pred končnico, uvrstitev v izločilne boje pa imajo že zagotovljeno. Že za uvod je bil na sporedu slovenski derbi, drugi na jeseniškem terenu bo 2. marca.

Za Ljubljančane sta danes zadela Žiga Pešut (45.) in Gal Koren (56.), za Jeseničane pa Gašper Glavič (8.), Patrik Rajsar (29.) in Jaka Sodja (40.).

V naslednjem krogu v soboto se bodo zeleno-beli v gosteh merili z Asiagom, železarji pa bodo gostili Pustertal.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

VO-SA
14. 02. 2020 09.09
So zmrznali zeleno beli...😂😂😂
VO-SA
14. 02. 2020 09.08
99yamaha99
gal2006
13. 02. 2020 21.37
zeleni komentar
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763