Hokej

Kralji brez Kopitarja izgubili

Aneheim, 02. 10. 2008 09.02 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Moštva v severnoameriški hokejski ligi NHL nadaljujejo s pripravami na novo sezono. Med njimi tudi ekipa slovenskega zvezdnika Anžeta Kopitarja Los Angeles Kings.

Chris Pronger
Chris Pronger FOTO: Reuters

Kralji so ponoči brez Hrušičana Anžeta Kopitarja izgubili proti kalifornijskemu tekmecu Anaheimu. Slednji je bil po podaljšku na domačem ledu boljši s 3:2.

Za Kralje, ki so igrali s povsem mlado peterko, saj so Kopitar, Dustin Brown, Jarret Stoll in Sean O'Donnell imeli prosto, sta zadela Michal Handzuš in Brian Boyle, pri Racmanih pa sta bila uspešna Chris Kunitz in Chris Pronger, ki je zabil dva gola, vključno z odločilnim v podaljšku.

  • Igra Ena več
  • beep-boop figurica
  • dollhouse
  • Pandica gabby
  • kinetični pesek
  • hiša set dora
  • Squishy maker
  • vesoljska raketa
  • kimmon
  • otroci proti staršem
  • Resnica ali laž
  • Gasilsko vozilo smrkci
  • Paw patrol
  • avtobus
  • Žerjav rubblecrew
KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User297650
14. 10. 2008 09.37
Če še s Kopijem ne morjo zmagat kva bojo šele brez njega ... :S