Hokej

Kralji brez Kopitarja izgubili

Aneheim, 02. 10. 2008 09.02 1 min branja 1

Chris Pronger

Moštva v severnoameriški hokejski ligi NHL nadaljujejo s pripravami na novo sezono. Med njimi tudi ekipa slovenskega zvezdnika Anžeta Kopitarja Los Angeles Kings.

Chris Pronger
Chris Pronger
FOTO: Reuters

Kralji so ponoči brez Hrušičana Anžeta Kopitarja izgubili proti kalifornijskemu tekmecu Anaheimu. Slednji je bil po podaljšku na domačem ledu boljši s 3:2.

Za Kralje, ki so igrali s povsem mlado peterko, saj so Kopitar, Dustin Brown, Jarret Stoll in Sean O'Donnell imeli prosto, sta zadela Michal Handzuš in Brian Boyle, pri Racmanih pa sta bila uspešna Chris Kunitz in Chris Pronger, ki je zabil dva gola, vključno z odločilnim v podaljšku.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User297650
14. 10. 2008 09.37
Če še s Kopijem ne morjo zmagat kva bojo šele brez njega ... :S
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763