Marchessault s 'hat-trickom' v osmih minutah prinesel zmago Vegasu

New York, 04. 12. 2019 07.53 |

Hokejisti New Jersey Devilsov so v severnoameriški poklicni hokejski ligi NHL na tekmi proti Vegas Golden Knights še po dveh tretjinah vodili z 2:1, a na koncu morali priznati premoč gostom (3:4). Odločilna je bila izjemna igra Jonathana Marchessaulta, ki je v pičlih osmih minutah s klasičnim 'hat-trickom' preobrnil potek srečanja.

Vodstvo New Jerseyja je zaradi slabih rezultatov odpustilo trenerja Johna Hynesa, začasno je na njegovo mesto sedel Alain Nasreddine.

Vodilno moštvo lige NHL Boston je osmo zaporedno zmago vknjižilo proti Carolini, ki jo je premagalo z 2:0. Tudi prvi zasledovalci Bostona iz Washingtona so slavili novo zmago, četrto v nizu, s 5:2 so bili boljši od San Joseja. Philadelphia je zmagala petič po vrsti, s 6:1 je bila boljša od Toronta.

Montreal je s 4:2 ugnal New York Islanders, Minnesota pa z enakim izidom Florido. Nashville je po podaljšku klonil proti Tampi z 2:3, Winnipeg je s 5:1 nadigral Dallas. Vancouver je bil s 5:2 boljši od Ottawe, Arizona pa s 4:2 od Columbusa.

Anže Kopitar bo znova na delu v noči na četrtek, ko bo njegov LA gostil Washington.