Nogometni izidi v ligi NHL

New York, 13. 11. 2018 08.25 |

Hokejisti v ligi NHL so odigrali štiri tekme. New York Rangers so doma ugnali Vancouver z 2 : 1, Anaheim pa Nashville z enakim izidom, a šele po kazenskih strelih. Dallas je z 1 : 2 izgubil s Columbusom, Carolina pa je po podaljšku s 3 : 2 ugnala Chicago.

• Vrhunci tekme New York Rangers - Vancouver Canucks
    03:57
    Vrhunci tekme New York Rangers - Vancouver Canucks
  • Vrhunci tekme Dallas Stars - Columbus Blue Jackets
    04:38
    Vrhunci tekme Dallas Stars - Columbus Blue Jackets
Dallas je proti Columbusu dosegel le en gol v 60 minutah.
Dallas je proti Columbusu dosegel le en gol v 60 minutah. FOTO: AP

Chicago Blackhawks, šestkratni zmagovalci Stanleyjevega pokala, so izgubili že osmič zaporedoma. Pri tem je Chicago vodil že z 2 : 0, gostje pa so v drugem delu izenačili, po minuti in 16 sekundah podaljška pa je tekmo odločil Sebastian Aho. Zaostajal je tudi New York. Za goste je že v četrti minuti zadel Nikolaj Goldobin, Filip Chyfil v 13. in Brett Howden v 32. pa sta poskrbela, da sta točki ostala doma. Cam Atkinson je v Dallasu v 22. minuti zagotovil vodstvo gostom iz Columbusa, nato je bil v 52. minuti tudi podajalec pri golu Pierre-Luca Duboisa za končni 2 : 1. Vmes je za Teksačane v 39. minuti izenačil Aleksander Radulov. V Anaheimu je o zmagovalcu pri kazenskih strelih odločala spretnost in sreča, domači pa so bili v merjenju napadalca z vratarjem proti najboljši ekipi lige boljši z 2 : 1.

Anže Kopitar z Los Angelesom pričakuje naslednji dvoboj v noči na sredo, ko bo v Kaliforniji gostoval Toronto.

New York Rangers - Vancouver Canucks       2 : 1
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks   3 : 2 (podaljšek)
Dallas Stars - Columbus Blue Jackets       1 : 2
Anaheim Ducks - Nashville Predators        2 : 1 (kazenski streli)