Nov poraz Kopitarjevih kraljev

Los Angeles, 05. 01. 2020 07.39 |

Hokejisti Los Angelesa z Anžetom Kopitarjem so v severnoameriški ligi NHL doživeli nov poraz. V domači dvorani so morali z 1:4 priznati premoč Nashvillu, Kopitar pa se tokrat ni vpisal med strelce.

Anže Kopitar FOTO: AP

Gostje so z zadetkoma Rocca Grimaldija in Ryana Johansena v prvem delu povedli, domačim je v srednji tretjini upanje vrnil Alex Iafallo. Yakov Trenin in Craigh Smith sta v 50. in 52. minuti zadela v razmiku 69 sekund in gostom priigrala visoko zmago. Vodilna ekipa lige ostaja Washington. Boston na vzhodu zaostaja dve točki, danes pa je doma izgubil z Edmontonom z 1:4. Na zahodu vodi St. Louis, ki je tako kot Boston zbral 59 točk, danes pa je s 5:4 izgubil po podaljšku v Las Vegasu.

Kopitarjevi Kralji so na zahodu predzadnji in za osmim mestom, ki vodi v končnico, zdaj zaostajajo za 10 točk.

Po prostem večeru v Los Angeles prihaja Columbus.

Boston Bruins - Edmonton Oilers           1:4
Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks   2:3
Buffalo Sabres - Florida Panthers         3:2
Minnesota Wild - Winnipeg Jets            3:2 (podaljšek)
Vegas Golden Knights - St. Louis Blues    5:4 (podaljšek)
Toronto Maple Leafs - New York Islanders  3:0
Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins  2:3 (podaljšek)
Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning     3:5