Podaja Anžeta Kopitarja ob novem porazu 'Kraljev'

Los Angeles, 19. 03. 2019 08.37 |

Hokejisti Los Angelesa so v severnoameriški poklicni hokejski ligi NHL izgubili 16. dvoboj v zadnjih 18 obračunih. V domačem Staples Centru so morali priznati premoč kanadski ekipi Winnipeg Jets z 2 : 3.

Najboljši slovenski hokejist Anže Kopitar je v statistiko vpisal novo podajo. V 31. minuti je podal Dustinu Brownu za izenačenje na 2 : 2. Šest minut kasneje je za Winnipeg zadel Tyler Myers in postavil končni izid.

V prvem delu so gostje po golih Kevina Hayesa (12.) in Kylea Connorja (13.) v razmaku 65 sekund povedli z 2 : 0. V 15. minuti je domačim hitro vrnil upanje Sean Walker.

Kopitar in druščina so po slabi sezoni že zapravili vse možnosti za končnico. Zato pa bo ekipa iz Kalifornije še skušala uiti z dna prvenstvene razpredelnice. Naslednja tekma Los Angeles čaka v petek, ko na lokalni derbi prihaja San Jose.