Hokej

Slak, Sotlar in Remar v Italijo

Jesenice, Ljubljana, 27. 08. 2008 11.13 1 min branja 0

image (28)

Trije slovenski hokejisti, ki so po lanski sezoni ostali brez pogodb, bodo kariero nadaljevali za italijanski Milano Rossoblu.

Jeseničana, 28-letni branilec Mitja Sotlar in 25-letni napadalec Aleš Remar ter lani napadalec ljubljanske Olimpije, 25-letni Gregor Slak, si bodo v novi sezoni hokejski kruh služili v Italiji.

Klub Milano Vipers je po lanski sezoni zaradi finančnih težav moral razpustiti celotno člansko ekipo. V letošnji sezoni bodo igrali pod novim imenom Milano Rossoblu in s povsem prenovljeno ekipo, katere trener Murajica Pajič je igralski kader iskal tudi v Sloveniji. Trije slovenski hokejisti so v Milanu podpisali pogodbe in se bodo moštvu pridružili v sredini septembra.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420