Hokej

VIDEO: Raček bo počival dve tekmi

Anaheim, 17. 04. 2011 11.22 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Hokejist NHL moštva Aneheim Ducks Bobbyja Ryan bo zaradi udarca z drsalko počival na naslednjih dveh tekmah končnice.

Vodstvo severnoameriške hokejske lige NHL je zaradi nešportne poteze na zadnji tekmi med Anaheimom in Nashvillom kaznovalo člana 'račkov' Bobbyja Ryana. Omenjeni je namreč z drsalko 'pohodil' Jonathana Bluma, nešportno potezo pa je razkril šele televizijski posnetek, na podlagi katerega je vodstvo tekmovanja izreklo kazen.

Ryan bo moral zaradi 'neumnosti' v borbi za plošček počivati na naslednjih dveh tekmah končnice, po prvem obračunu pa je izid v zmagah med Aneheimom in Nashvillom 1:1.

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

skydrol7
18. 04. 2011 01.38
in to ga je kar dobro "pohodil" auuuuu .
User704906
17. 04. 2011 12.40
ojoj reklame dalše kot posnetek sramota za 24ur