Zmaga 'Kraljev' ob zadetku in podaji Kopitarja

Los Angeles, 12. 02. 2021 07.49 |

STA, A.V.
1

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je s svojim Los Angelesom v severnoameriški poklicni hokejski ligi NHL premagal San Jose s 6:2. Hrušičan je k zmagi 'Kraljev' prispeval gol in podajo.

Los Angeles, ki je z zmago ujel predzadnji San Jose v skupini Honda West, je prvo tretjino dobil s 3:1, prvi gol je ob igralcu več v tretji minuti dosegel prav 33-letni Hrušičan Anže Kopitar. Delo pa so 'Kralji' dokončali v zadnji tretjini z delnim izidom 3:0. Slovenec, ki je že pri 17 točkah (štirje goli, 13 podaj), je podajo vpisal pri zadnjem golu. S tremi podajami se je izkazal tudi Drew Doughty.

'Kralji' bi morali naslednjo tekmo igrati v noči na nedeljo, a je tekma z Minnesoto preložena.