Košarka

Bourousis je 'čist'

Atene, 08. 07. 2011 08.40 1 min branja 2

Ioannis Bourousis

Grški košarkarski reprezentant Ioannis Bourousis je v finalni seriji državnega prvenstva med Olympiacosom in Panathinaikosom moral na dopinški test, po dolgotrajni preiskavi pa so vodilni pri tamkajšnji košarkarski zvezi potrdili, da športnik ni užival prepovedanih poživil.

Ioannis Bourousis
Ioannis Bourousis
FOTO: Reuters

Vodstvo grške košarkarske zveze je po temeljitem pregledu vzorca grškega košarkarskega reprezentanta Ioannisa Bourousisa sporočilo, da športnik ni užival prepovedanih poživil. Dosedanji član Olympiacosa je namreč po tekmi finalne serije z Panathinaikosom moral prestal dopinški preizkus, v četrtek v večernih urah pa dočakal izvid testiranja. Glede na to, da je bil negativen, se bo lahko omenjeni priključil pripravam grške izbrane vrste, ki jo čaka nastop na evropskem prvenstvu v Litvi, hkrati pa bo lahko končno sklenil dogovor z italijanskim Armani Jeansom iz Milana, ki je bil ravno zaradi testiranja začasno zamrznjen.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User448982
08. 07. 2011 21.21
.Ledeni sej bodo prepisal od nekje
User584142
08. 07. 2011 12.57
Novico o tem, da Lorbek še ne ve ali bo nastopil za reprezentanco pa še ne, očitno boste spet zadnji, ki boste to objavili.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425